Jump to content

[ROZWIĄZANE] Które słuchawki lepsze?


Cornyyy
 Share

Recommended Posts

Generalnie żadne z tych słuchawek "gamingowych" nie zaoferują ci dźwięku wartego 250zł zwłaszcza na USB i zwłaszcza 7.1. Za 250zł możesz znaleźć dużo lepsze słuchawki muzyczne które zagrają lepiej na integrze niż te podane na USB. 

Link to comment
Share on other sites

W polecanych jest ich sporo. Ja osobiście na oku mam Hyperx Cloud ale sam czekam na pomoc w ich sprawie na forum a i kosztują ponad budżet bo 280zł. Ano i są na mini jack, jeśli chodzi o USB nie znam żadnych słuchawek które są naprawdę warte uwagi jak na swoją cenę, te układy są zazwyczaj dużo gorsze niż integry :/

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie tak jak wyżej - w Polecanych jest cały tzw. "beton" w zakresie wyboru, słuchawki sprawdzone, zweryfikowane, opisane, pod którymi mógłbym się osobiście podpisać (i podpisuję). Pomijając już, że słowo "lepsze" jest bardzo płynne i w dużej mierze niezdefiniowane. 

W przypadku modeli USB jest ten problem, że słuchawki muszą zawierać w sobie również układ dźwiękowy. W cenie 250 zł nie ma szans na zmieszczenie zarówno dobrych przetworników, jakości wykonania, jak i układu należytej jakości, aby móc rywalizować z tymi na klasyczny kabel analogowy. Laptop dodatkowo utrudnia zadanie ze względu na niemożność zakupów sprzętu wewnętrznego. Osobiście wolałbym już najtańszy układ USB z tych jakkolwiek opłacalnych (używane FiiO, HiFiMAN HM-101, może nawet Maya U5) i słuchawki pokroju np. Superlux HD681. 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...