Jump to content

Słuchawki do konferencji

ficus
 Share

Recommended Posts

Hej!

Muszę wyposażyć mój zespół w słuchawki służące do prowadzenia konferencji z klientami. Budżet 100 - 150 zł.

Słuchawki muszą mieć budowę zamkniętą, aby jak najbardziej zniwelować hałas z otoczenia podczas rozmowy. Kolejnym must-have jest mikrofon, w miarę sprawny - redukcja szumu jest już chyba standardem. Ważne by były na jacka, nie usb, a także by miały możliwość wyłączenia mikrofonu z poziomu kabla (pilot na kablu). 

Moje prywatne Steelseriesy Siberia v2 spełniają idealnie te wymagania, aczkolwiek nie są już tak popularne na rynku a mam wątpliwości czy te z allegro za ~100 zł nie są podróbkami. 

Dzięki!

Witam,

W tej cenie niestety jest to dosyć trudna sprawa. Jedyne słuchawki w miarę trwałe i godne polecenia to Superlux HMC631 lub np. Kingston HyperX, ale one niestety kosztują odpowiednio 250 zł i 300 zł. Trudno jest mi też zweryfikować oryginalność modelu V2 oferowanego na Allegro, ale o ile dobrze pamiętam realne ceny tego modelu, ryzyko potwierdzenia takiej sytuacji jest wysokie.

Pozdrawiam.

Dzięki za odpowiedź. Zdaje sobie sprawę, że nie będzie to sprzęt najwyżej jakości w tym budżecie, jednak budżetu zmienić nie mogę, 150~ to jest max.

Czy w tym przedziale cenowym, znasz jakieś modele spełniające wymagania? Za ewentualnymi opiniami rozejrzę się po necie.