Jump to content

AKG K612 Pro Lekkie trzeszczenie


Recommended Posts

Witam,

 

od kilku dni jestem posiadaczem słuchawek AKG K612 Pro i w niektórych utworach w dokładnie w tych samych miejscach słychać tak jakby ciche trzeszczenie. Są utwory w których w ogóle go nie ma. W grach itp trzeszczenia nie ma. Jest szansa, że to problem ze słuchawkami czy może moja karta Asus Xonar DX nie jest w stanie ich napędzić (nie znam się)?

Link to post
Share on other sites

Bas nie trzeszczy, w niektórych utworach w ogóle trzeszczenia nie ma. Słucham głośno ale podczas przyciszenia nic się nie zmienia. Przykładowo utwór z menu gry w samej grze nie trzeszczy, a po odsłuchaniu tego samego utworu na Youtube jest trzeszczenie (nie, nie kupilem tych słuchawek tylko do słuchania gierek :P ), nie wiem jak to wyjaśnić. To tylko przykład. Chciałbym tylko wykluczyć uszkodzenie słuchawek, bo mam jeszcze zwrot bez podania przyczyny, a szczerze nie chcę się się bawić w odsyłanie jeśli nie ma powodu.

Edited by wisnaii
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...