Jump to content

Czy warto kupić Sennheiser CX 6.00 za 279zł? Jak nie te to jakie?


carred
 Share

Recommended Posts

Cześć, szukam słuchawek używanych głównie na siłowni ale nie tylko. Zależy mi na dobrej izolacji i jakości dźwięku, a zauważyłem dzisiaj promocję na te słuchawki. Chcę też żeby były standardowe, a nie z tym takim "języczkiem" jak większość sportowych. Używane do telefonu Samsung Galaxy S7.

Nie mogę za bardzo znaleźć na forum opinii, a na sklepowych opierać się w 100% nie mam ochoty, bo mogła to pisać pierwsza lepsza osoba, która zachwala produkt który posiada.

Jak nie ten produkt to jaka alternatywa do max. 300zł, Byron BT?

Link to comment
Share on other sites

@LoCzekk

Sorki ale kilka forów jest to liczę na jak najwięcej odpowiedzi :D

O tych NuForce też trochę poczytałem wcześniej ale całkowicie zapomniałem o tym rankingu, z którego już kiedyś korzystałem przy zakupie słuchawek. Myślę, że może one będą dobrym wyborem ^^? Choć autor rankingu chyba nie ma nic nigdzie na temat Sennheiserów to zapewne nie były testowane.

Link to comment
Share on other sites

Niestety z Senków to w recenzjach są tylko wersje stacjonarne tj. HD800 i niższe modele. Byrony mogą być w porządku, są dość uniwersalne bym powiedział (o ile się nie mylę). Możesz zamówić i odesłać w ciągu dwóch tygodni. 

Lepiej skupić się na zdaniu 1-2 osób które się znaja niż kilku(nastu) z czego jeden slucha codziennie Mozarta i lubi słyszec instrumenty a drugi dubstep i woli bas. Co człowiek to opinia, pamiętaj :)

Link to comment
Share on other sites

Hmm według Amazona dostawa w piątek, więc może akurat. Najwyżej dojdzie trochę później, choć nie wiem czy w poniedziałek kurierzy nie pracują jeszcze. Orientujesz się czy brak czegokolwiek z jednej strony nie sprawia, że od strony pilota słuchawka wypada z ucha?

Edited by carred
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...