Jump to content

Słuchawki nauszne do 300zł - następcy Beyerdynamics DT235


bulbulator
 Share

Recommended Posts

Hej, poszukuję nowych słuchawek do 300zł, tyle tylko, że muszą być dostępne w empiku - mam po prostu kupon na taką kwotę do zrealizowania tam i chciałbym przeznaczyć to na słuchawki.

Do tej pory używałem słuchawek Beyerdynamics DT235. Tyle tylko, że dopadło je zużycie, a i żona sobie je upodobała ostatnio. Ich brzmienie mi bardzo odpowiada, więc poszukuję nowych możliwe podobnie brzmiących. Co do konstrukcji słuchawek nie mam jakichś konkretnych preferencji - coś w stylu dotychczasowych DT235, czyli wokółuszne lub nauszne, możliwie lekkie i nie uciskające głowy czy uszu mocno. Słuchawek używam głównie do muzyki (95% czasu, rock, metal (Rammstein, Sabaton, Depeche Mode, Korpiklaani, Shinedown itp) i bardzo rzadko do gier. Lubię dużo basu i mocno i wyrazisty dźwięk gitar elektrycznych. 

Jako źródło dźwięku najczęściej będą używane integry z laptopa lub komputera stacjonarnego, rzadziej telefon (Samsung S8). Nie muszę wydawać całej kwoty na słuchawki, nie wiem w sumie na ile w empiku można kupić kartę dźwiękową na USB, ale jeśli jest to możliwe, to nie mam nic przeciw przykładowo tańszym słuchawkom + zewnętrzna karta dźwiękowa o ile taki zestaw da lepsze brzmienie. Bo znów, nie ma co wydawać nie wiadomo jakich pieniędzy na super grające słuchawki skoro nigdy ich nie podłączę do jakiegokolwiek urządzenia które byłoby w stanie wycisnąć z nich pełnie możliwości.

Wstępnie wybrałem ISK HD9999, ponieważ z tego opisu zdają się najlepiej mi pasować, a i wymienione wady nie mają dla mnie większego znaczenia. No ale pewien nie jestem, wydać pieniądze to nie problem, ale żeby je dobrze wydać to już nie takie proste.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...