Jump to content

Słuchawki pod gry fps dla osoby z dużymi, lekko odstajacymi uszami


Guest
 Share

Recommended Posts

Witam. Szukam słuchawek pod gry fps dla osoby z dużymi, lekko odstajacymi uszami, do 700zl, które dobrze zagrają z karta dźwiękową/dac do 450zl. Testuje obecnie ath pdg1 i niestety tu jest katastrofa, ból jest znaczący na kącikach zewnętrznej malzowiny, czy jak to tam..

Link to comment
Share on other sites

Też nie potrafiłem ustawić sobie tych słuchawek dobrze na głowie, jak było wygodniej to przetwornik był dużo odsunięty od środka. AKG K702 obecnie używam do fpsów i mogę je polecić, jeśli nie przeszkadzają wysokie tony, jak świsty. Podobno też ath ad700x są bardzo dobre w pozycjonowaniu i mam ochotę ich spróbować, również duże, miękkie pady. Dac do 450zł to teraz jest nagminnie polecany Dragon Fly Red, ale on jeszcze bardziej rozjaśni dźwięk więc pewności nigdy nie ma bez wcześniejszego przesłuchania. Ogólnie trzeba być nastawiony, że dobre słuchawki do fpsów to jest słaby bas, duża scena i ogólnie jasny dźwięk.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...