Jump to content
vonBaron

Planowane zakupy audio w 2019

Recommended Posts

Czy co planujecie jeśli $$ będzie się zgadzać.

Ja bym chciał zamienić HE-5LE na HE-6 i kupić Focale Clear lub Ether Flow i tyle mi do szczęścia potrzeba :)

Edited by vonBaron

U mnie się zapowiada zestaw LCD-2F + Pathos Aurium + (tutaj zobaczymy jak budżet pozwoli co będzię pełniło rolę DACa) 

• Like 4

5 minut temu, LoCzekk napisał:

U mnie się zapowiada zestaw LCD-2F + Pathos Aurium + (tutaj zobaczymy jak budżet pozwoli co będzię pełniło rolę DACa) 

Na bogato 😱

12 minut temu, vonBaron napisał:

Czyli powrót do stacjonarki?

NHC w domu, póki co na Red. Szukam teraz porządnej integry.

Ja rozważam zmianę DAC/AMPa z Ifi nano Black Label na coś bardziej stacjonarnego, do tego może zmiana Beyerów na HE-4XX albo podobne?
Do tego małe kolumny pokroju STX Electrino M-100 w planach, może Dali Oberon On-Wall? Się okaże.

Edited by bachankas

24 minuty temu, Palpatine napisał:

Na bogato 😱

NHC w domu, póki co na Red. Szukam teraz porządnej integry.

Nie lepiej ta nowa CMA 12?

Tutaj to dopiero będzię na bogato :D Nie Hir0?
W połowie przyszłego rok po przeprowadzce będe szukał też LS50 z jakimś ampli. Może to będzie Yamah N602 albo N803 chyba że wyjdzie jeszcze coś innego.

10 minut temu, vonBaron napisał:

Nie lepiej ta nowa CMA 12?

Jeśli gra barwą jak 400 i i 600i to absolutnie nie. Szukam czegos bardzo technicznego z duża scena i jasnością.

Edited by Palpatine

2 godziny temu, LoCzekk napisał:

Dwa dni temu miałem okazję posłuchać Pathos Aurium wraz z Pathos Converto MK2 na LCD-2C,2F,2CB,XC oraz trójkach, więc zazdroszczę bardzo :). Przynajmniej Aurium i jakieś Audeze z serii LCD mogę wpisać także i sobie na listę przyszłorocznych planów zakupowych. Mój "odwyk" od audio dał już o sobie znać... 

• Like 4

Ja rozważam Pathos Converto Mk2.

Może powrót do Sonorusów.

Poza tym jestem zadowolony :).

Edited by timecage

Tak, na nim dokonywałem odsłuchów LCD-X przed ich zakupem. Było to smakowite połączenie masywności dźwięku, precyzji oraz wysmakowanego wygładzenia.

Chociaż oczywiście przed zakupem Pathosa posłuchałbym go jeszcze trochę, na razie mam w głowie tylko impresję.

• Like 1
  • Thanks 1

Być może RS1. Być może bo w sumie nie widzę żadnego powodu do zakupu nowego dla mnie sprzetu,. Muszą być jednak te słuchawki w idealnym, stanie, bez literek i w rozsądnej cenie.

Edited by Rafacio

Z pewnością Matrix Sabre Pro ,chyba że będzie jeszcze w tym roku , Monitory bliskiego pola lepsze od tych których używam , reszte już mam i ciężko będzie coś zmienić .  Chyba że zamienię marixa na pathosa  ,oba są świetne i trudno wybrać .😊

Edited by pablo650

prawdopodobnie zakup uzywanych LCD 3 w miejsce moich LCD 2F i WA22 jezeli znajde dobra okazje a jak nie to zostane przy Pathos aurium.

Edited by ysis
  • Like 2

Upgrade AQ NightOwl jak na razie z tego co poradziliście to EtherFlow lub HE 6 SE oraz z poprzedniej listy LCD 2F, chociaż na razie ciekawią mnie najbardziej te dwa pierwsze modele z racji, że LCD 2F już słuchałem. A do tego DAC/AMP czego nie może zabraknąć.

• Like 1

A ja czekam na zamówiony wzmacniacz WBA... powinien w domu być tuż po nowym roku.. potem chyba Audeze LCD-2F. Na koniec roku plan modernizacji toru stacjonarnego... monobloki lampowe mi się śnią

Tor mobilny:
Właściwie osiągnąłem granicę kwotową, przy której jeszcze nie chodzę i nie oglądam się przez ramię. Więc chyba zakończę inwestycje na jakiejś drugiej karcie w okolicach 200GB.

Tor stacjonarny:

Marzy mi się nowy DAC + Amp. Choć Aune T1 mk2 służy mi bardzo dzielnie, lampki też lekko skorygowały brzmienie pod moje oczekiwanie, to wiem że na bardziej precyzyjnym źródle otrzymam coś mocniej dostosowanego do moich preferencji ( a wiem to po sparowaniu 2C z Opusem #1). Jak zwykle będzie to walka serca z rozumem. Może bardziej serca z portfelem i rozumem.

Aune S6 + S7? Maybe.

• Like 1