Jump to content

Jaki dac do AKG M220 Pro?


Recommended Posts

Witam. Dotarły wczoraj do mnie AKG M220 Pro i mają za sobą już prawie 24 godziny wygrzewania. Dźwięk mi jak najbardziej odpowiada i jestem zadowolony, lecz chciałbym wycisnąć z nich jak najwięcej jak najniższym kosztem. Szukam daca, który podłączę do komputera lub telefonu i dragonfly black wydaje się być idealną opcją (słucham muzyki z tidala więc dekoder mqa się na pewno przyda), lecz znacie może jakieś lepsze opcje za takie pieniądze? I wracając jeszcze do dfb - przeszukując internet natknąłem sie na wersję 1.2 i 1.5. Czym się różnią i jak je rozróżnić przy zakupie?

Edited by Mails
Link to comment
Share on other sites

Chcę uzyskać przede wszystkim troszkę więcej basu i ogólnej jakości dźwięku. Głównie słucham muzyki i gram w gry więc dobra scena również na plus. Niesety dragonfly red przekracza budżet. Zamierzam przeznaczyć jakieś 200-250 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...