Jump to content

Słuchawki dokanałowe - 100 - 200 PLN - HELP


opel65
 Share

Recommended Posts

Witam, chciałbym zakupić słuchawki dokanałowe które będą używane głownie w życiu codziennym, na spacerach i na siłowni.

Najważniejsze żeby nie wypadały łatwo z uszu i żeby kabelek łatwo się nie urywał powodując brak dzwięku w jednej lub obu słuchawkach.

Jakość dzwięku jest drugozędna bo wiem że w tej cenie dużo nie można oczekiwać. Ale gdyby był dobry bas do muzyki house/trance to byłby to konkretny plus.

Klikacz na zmiane piosenek w kabelku, też jest dobrym udogodnieniem.

Czy macie jakieś propozycje?

 

Link to comment
Share on other sites

Wie Pan, najgoręcej proponowałbym samodzielną analizę wylistowanych pozycji i najlepiej odsłuch indywidualny. Od wielu lat kieruję się taką zasadą, aby unikać wskazywania czytelnikom i forumowiczom palcem co mają kupić i co słyszeć. Takie decyzje muszą podjąć samodzielnie, a czemu służą bardzo dobrze opisane propozycje wylistowane w Polecanych. Nie ja bowiem będę ich użytkownikiem i jedyne co mogę zrobić, to zwrócić uwagę na poszczególne modele w teorii najbardziej dopasowane do danej osoby, a czy takowymi faktycznie będą - jest to już poza moimi kompetencjami. Pod większością pozycji ma Pan również dostęp od razu do recenzji znajdującej się na blogu, która powinna ułatwić wybór.

Osobiście mam własny, bardzo specyficzny gust oraz duże wymagania co do jakości dźwięku, zaś w podanym przedziale cenowym nie szukałbym prywatnie słuchawek dokanałowych, jednocześnie preferując bardziej modele pełnowymiarowe. Mogę Panu jedynie wskazać, aby poczytał Pan na temat np. EP101m, jako właśnie takim teoretycznie pasującym modelu.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...