Jump to content

Pady do ATH-PDG1

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Poszukuje padów które pasują do ATH-PDG1 i są głębsze od fabrycznych.

Jak używam fabrycznych to przez twardy plastik po godzinie zaczynają mnie boleć uszy. Zależy mi na tym żeby zamiennik był z tego samego materiału co fabryczne pady.

Czy możecie mi coś polecić?

Z góry dziękuje za odpowiedź

Dołączam się do pytania. Niestety nie wiem jak się mierzy pady, ale gdyby ktoś miał pod ręka ath pdg1 to bym serdecznie poprosił o wymiary, lub wiadomość które pady na 99% pasują. Mam ten sam problem, w oryginalnych bolą uszy od mało głębokich padow, gdyż jest praktycznie jedynie twardy plastik..

• 1 year later...

Czy ktoś może uporał się z tym problemem?

Ja tak samo jak poprzednicy mam problem z bolącym małżowinami od plastiku.

Zastanawiałem się nad włożeniem gąbki akustycznej, ale boję się, że może to wpłynąć niekorzystnie na dźwięk.

Edited by Reath

• 2 weeks later...
W dniu 27.12.2019 o 00:29, Reath napisał:

Czy ktoś może uporał się z tym problemem?

Ja tak samo jak poprzednicy mam problem z bolącym małżowinami od plastiku.

Zastanawiałem się nad włożeniem gąbki akustycznej, ale boję się, że może to wpłynąć niekorzystnie na dźwięk.

Hej,

Faktycznie oryginalne pady PDG1 są skandalicznie płytkie, nie dałem w nich rady wytrzymać dłużej niż godzinę.

Ale problem z łatwością rozwiązują symetryczne nauszniki Brainwavz do HM5. W sklepie Audiofanatyka zapłaciłem za nie 69 PLN, ale to dobrze wydane pieniądze. W końcu słuchawki mnie nie gniotą, nie zauważyłem też jakiejś dużej zmiany w brzmieniu.

• Approved 1

Oryginalne ATH oraz jakieś dedykowane zamienniki, np. z Czajna. Ale pierwsze drogie, drugie tandetne. HM5 generalnie najlepszy i najbardziej opłacalny wybór, zwłaszcza jeśli tak jak @balzi78 skorzysta się z promocji jaką mam obecnie na sklepie (swoją drogą dziękuję za zakupy :)). 

https://www.audiofanatyk.pl/sklep/produkt/nauszniki-brainwavz-asymetryczne-do-hm5-welurowe-para/

• Like 1

Cała przyjemność po mojej stronie. Swoją drogą, bardzo fajny motyw z personalizowaną kartką na dobrej jakości papierze. Drobiazg, a od razu milej się robi ;)

Jeszcze co do nauszników HM5 - czy w przypadku PDG1 nie ma znaczenia czy są asymetryczne, czy nie? Zamawiałem symetryczne, których zresztą chyba nie ma teraz na stanie?

• Approved 1

Miło słyszeć :). Staram się dbać o każdą wysyłaną paczkę i dziękuję za każde zamówienie. 

Pady asymetryczne powinny mieć jeszcze lepszą wygodę i lepszą scenę, choć będzie ciszej i z bardziej oddalonym środkiem sceny i wokalem. Tak to najczęściej wypada, ale jeśli ma to służyć stricte grom, powinno być bardzo ciekawie z efektami końcowymi. 

Tak, pady symetryczne zostały już wyprzedane. Ze wszystkich rodzajów padów BWZ jakie posiadałem na sklepie zostały się już tylko asymetryczne welury, a i one się już powoli kończą. Nie mam w planach restockowania.

• Approved 1