Jump to content
Guest MichalW

O wszystkim i o niczym

Recommended Posts

Guest MichalW

Taki temat o wszystkim i o niczym bo na pewnym miejscu zwanym czatboksem za dużo dymu i nie można przedrzeć się przez smog. 

Co tam u was słychać :)

PS. Nazwa tematu dla przyciągnięcia uwagi

Edited by MichalW

Guest MichalW

Chwila oddechu jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Nie wiedziałem że aż tak mocno uwagę na siebie zwracam, następnym razem będę pamiętał żeby bez avatara nie zostawiać konta :squint2:

2 minuty temu, wojtczakowy7 napisał:

Chwila oddechu jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Nie wiedziałem że aż tak mocno uwagę na siebie zwracam, następnym razem będę pamiętał żeby bez avatara nie zostawiać konta :squint2:

Ja osobiście nie zwróciłem uwagi, ale na cb o tym rozmawialiśmy.

Guest MichalW

Dajem okejke 👍Ja pierś kurczaka nadziewaną pieczarkami 

A co do tematu... Kiedyś podobny wątek funkcjonował gdzie indziej, zabezpieczony hasłem. Może byłoby to jakieś rozwiązanie. 

Dawajcie przepisy od razu. Ja dzisiaj podwójna kaszanka smażona na smalcu a do tego kasza gryczana podsmażana na smalcu i kapusta kiszona bez smalcu ;) 
A u nas... Dostałem awans, pewnie jest chwilowy lub do pierwszego potknięcia ale cóż jestem ciekaw czy zostanę obsmarowany na sąsiednim forum. Może ktoś tu zaglądnie. 

• Like 1

Guest MichalW

Nie wiem, nie znam się. Jak będzie niedostępny dla niektórych to znowu będzie że tylko dla elyty :monkey:

@LoCzekk a co się Pan Moderator przejmuje somsiadami z jakiegoś forum :monkey: Jesteś napisem i obrazkiem w niektórych zakamarkach Internetu

Edited by MichalW

Guest MichalW

Myślałem że będzie o wszystkim i o niczym a wyszło jednak o żarciu :D

1322472017_by_Kociak010_500.jpg

3 godziny temu, wojtczakowy7 napisał:

Jesteś napisem i obrazkiem w niektórych zakamarkach Internetu

No właśnie, personalnie to tylko @daviox mnie poznał. A u somsiadów to żem robak z 50-cioma postami ;) 

Na PCF miałem kiedyś fake-konto i pisałem jako nie-ja. Bardzo szybko próbowano mnie wdeptać w ziemię tylko dlatego, że miałem mało postów. Z kolei na PCL ktoś kiedyś się pode mnie próbował podszywać. Od tamtej pory mam tam konto tylko po to, aby nikt mi nie serwował trollingu. Do dziś na forum pewnego sklepu jest użytkownik "EvilLarun". Gdy spojrzy się na wypowiedzi, łatwo zgadnąć kim jest. Tak, to uczucie, gdy nawet nick staje się marką...

• Haha 1
  • Confused 1

A jak to jest przy zmianie nicka na forum?

Czy gdybym przykładowo zmienił nick na inny, to na mój poprzedni nick ktoś mógłby się zarejestrować?

@Bernie Miałem kiedyś konto na PCL, ale po gwałtownych perturbacjach zażądałem jego usunięcia. Miało ok. 4k postów. Ktoś założył wtedy sobie w moje miejsce inne konto z takim samym nickiem. Ludzie szybko się połapali, że to trolling i zmusili typa do samodzielnego udania się do jednego z adminów i zmianę nicku na inny. Nie myśląc długo założyłem konto ponownie. Z tego samego powodu mam konta na AH i AS. Aby żaden krytyk czy inne coś nie próbowało się pode mnie podszywać. Dawniej takie cyrki byłyby nie do pomyślenia, ale dziś trzeba się zabezpieczać na wypadek spotkania takich a nie innych użytkowników, którzy wszelkimi sposobami będą chcieli Ci zaszkodzić - od "dla śmiechu" po bardzo konkretne motywy.

• Like 1

3 minuty temu, EvilKillaruna napisał:

Ktoś założył wtedy sobie w moje miejsce inne konto z takim samym nickiem.

Czyli jest taka możliwość.