Jump to content

Słuchawki ~300zł Rock/Rap


Veteran
 Share

Recommended Posts

Witam,
 
 Przez wiele lat używałem "Gejmingowych" headsetów i choć nie są najgorsze (Creativy a nie jakieś Razery/SS'y), to jednak mimo wszystko bardzo słaba jakość konstrukcji i dźwięk przeciętny. Szukam słuchawek nausznych najlepiej zamkniętych, ciepłych za ok.300zł. Co będę słuchał na tych słuchawkach? Przykłady: Przykład 1Przykład 2Przykład 3Przykład 4. Mikrofon zbędny bo pewnie zaopatrze się w jakiegoś Samsona lub po prostu ModMica. Co do karty dźwiękowej, mam zintegrowaną dlatego słuchawki mogą być za 200zł a do tego jakaś karta dźwiękowa (Mam PCI-E wolne więc obojętnie czy usb czy nie). Byłbym bardzo wdzięczny jakby ktoś mi tutaj poradził co do wyboru :D Myślałem nad Encore Rockmaster OE
 Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Generalnie w tej cenie RMOE to faktycznie solidny wybór jeśli chodzi o słuchawki ciepłe. Można byłoby jeszcze myśleć o HMD660, ale ze względu na posiadanie tylko zintegrowanego układu, RMOE będą zachowywały się głośniej i lepiej. W 100 zł nie dostanie Pan specjalnie dobrego układu wartego zakupu na tyle, aby już z HMD grało to dobrze. Najtańszą opcją tego typu byłaby AIM SC8000.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...