Jump to content

Słuchawki do gier ISK HD9999 vs AKG K240 MKII vs AKG K240 Studio


paviu7
 Share

Recommended Posts

Hej,  

z kolegami zbieramy się na prezent dla znajomego. Słuchawki do gier do 300zł. Wybieramy pomiędzy ISK HD9999 vs AKG K240 MKII vs AKG K240 Studio. Są Somici V2 jeszcze, ale wymienny kabel w poprzednich modelach jest wielkim ułatwieniem, gdyby coś się zaczęło z nim dziać. Wolimy by prezent służył lata. 

Różnica między tymi słuchawkami jest mała, ale wg ocen Jakuba Łopatko to ISK wypada ogólnie ciut lepiej, ale czy też w grze będzie tę różnicę odczuwać w porównaniu z AKG?

Edited by paviu7
Link to comment
Share on other sites

Witam,

Tylko że Jakub Łopatko rozróżnia odmienne konstrukcje tych modeli, tj. HD9999 są zamknięte, K240 są półotwarte. Plus MKII i Studio różnią się tylko kolorem i wyposażeniem, ale co do zasady są to te same słuchawki. Aktualnie myślę nad tym aby zrewidować oceny w obecnym kształcie, jako że nie wyszczególniają one kryteriów oceny w sposób czytelny, tj. zamknięte a otwarte, klasa danego urządzenia itd. A to rodzić może potem konsternację który model jest dobry/lepszy/gorszy.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...