Jump to content

Recommended Posts

Lampki Polam wygrzane ok 140h .Po wygrzaniu wszystko wywróciło się do góry kołami.Lampki jasne bardzo detaliczne i dynamiczne.

Góra jasna nie kująca. Srednica piękna.Jedynym mankamentem jak pisał @FIREGON jest niski bass, co naprawiłem EQ .

Jeśli chodzi o dynamikę to w ustawieniu High Gain takie określenia jak ,,ma kopa'',  ,,potrafi ładnie zagrzmieć'' są bardzo kulturalne.Uważam że spokojnie można słuchać metalu.

Słuchałem dzisiaj Black Sabbath ,,I'' na high gain było dla mnie zbyt dynamicznie [zmęczyłem się],po przerwie zmieniłem na mid i odsłuchałem znowu całość jak lubię - walec.

Preferuję ust.Mid + kabel do słuchawek... Occ7N. Zamówiłem kabel Rca srebro,oraz  inne lampki.         [:ph34r:]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@ysis nie posiadam.Ale tu nie brak przestrzeni, nie brak niczego [no z tym subbasem...]On gra z takim rozmachem że kapcie zrywa.Słucham M.Davis ,,Dark Magus'' na High I się wyginam ? Jakieś 2h temu zdałem sobie sprawę że do ,,klimatów'' stoi wzmacniacz po przeciwnej stronie...  W szachy też grywam.? Czyli to czego szukałem.

Jakby uzupełnienie Ha-1a, rozmach detal.Na pewno wyższa liga.

Link to comment
Share on other sites

Bo jest.Warto sprawdzić na własne uszy.Nie wiem jak to określić ale chyba,ogrom dżwięku. Jestem spokojny jego przyszłość.Tylko nie wiem jak skończy się z tym srebrnym Rca, bo zamówiłem taki na jaki mnie na daną chwilę było stać.Nie było tego wiele.

Co do marketingu to czytałem dwie recki,z tym że jedna coś faktycznie nie tego.Mnie szczerze mówiąc zaintrygował opis @FIREGON a [lsd] utwierdził mnie w decyzji zakupu.

Tak że z tego miejsca serdecznie dziękuję Panom @FIREGON  i lsd.?

Edited by Tommy66
Link to comment
Share on other sites

Powiem tak: Jedna z recenzji online jest bardzo daleka od prawdy ( jeśli dobrze pamiętam opisuje wzmacniacz jako relatywnie ciemny i basowy, a jest dokładnie odwrotnie, tego nawet słowo "relatywnie" nie obroni ).

Nie jestem związany z fezzem, nie zależy mi na ich sprzedaży, sam wzmacniacza nie posiadam, ale słuchałem go wielokrotnie, z różnym sprzętem i na pewno mogę stwierdzić, że ani on ciemny ani basowy. Gdyby taki był to LCD3 nie byłbym na nim w stanie słuchać. Podobnie np. z D8000. To samo stwierdziło kilka osób, które go słuchały na żywo. Dla mnie to przede wszystkim góra jest w nim wybitna w swojej cenie i bardzo dobra ogólnie. 

Sam uważam wzmacniacz za bardzo ciekawą opcję, bo napędzi właściwie wszystko, a jego lampy są wręcz śmiesznie tanie, jeśli porównamy je z popularnymi rodzinami. Z drugiej strony konstrukcje na lampach ( poza staxowymi ) jednak zupełnie mnie nie interesują, nie mam czasu na wygrzewanie, ani ochoty na nagrzewanie ... pokoju w lato. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...