Jump to content

Słuchawki Bluetooth do gier i muzki


ncreaved
 Share

Recommended Posts

Witam,

Tak jak w temacie poszukuje słuchawek bezprzewodowych które będą się nadawały głównie do gier i muzyki. Powinny mieć zamkniętą konstrukcje żeby nadawały się do biura, a po godzinach do gier, czyli jak dobrze rozumiem muszą mieć jakąś sensowną sceniczność :).

Poza tym wydaje mi się, że muszą wspierać mało popularny kodek Aptx low latency, aby maksymalnie zniwelować opóźnienia. Testowałem już kilka sztandarowych produktów Bose, Sehnheisera, Sony i o ile fajnie grały to ze względu na opóźnienia (około 0.5 sekundowe) nadawały się tylko muzyki. Zacząłem wątpić czy w ogóle istnieją słuchawki bluetooth które nadają się do gier i sięgnąłem po słuchawki w technologii radiowej sehnheiser rs 185 (nadal opóźnienia) i w końcu po gamingowe logitech g933 w których o dziwo opóźnienia były ledwo zauważalne, ale nie dało się w nich słuchać muzyki.

Do słuchawek bluetooth używałem adaptera (podłączonego pod komputer) Avantree DG50 który wspiera aptx-LL i inne popularne kodeki.

Czy istnieją jakieś godne polecenia słuchawki które by spełniały moje wymagania? Proszę o pomoc ekspertów.

 

Link to comment
Share on other sites

Chyba jedyne warte sprawdzenia na obecną chwilę to ATH DSR9BT i Audeze Mobius. Obie mają recenzje na blogu. Głowna kwestia to sprawdzenie opóźnień. O ile pierwsze chwalą się jednym z najmniejszych latency o tyle drugie dedykowane są pod gry. Trzeba sprawdzić na własnych uszach, czy opóźnienie i jakość jest akceptowalna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...