Jump to content

Karta dźwiękowa/DAC do AKG k550 mkII - przestrzenny i detaliczny dźwięk


Recommended Posts

Witam,

posiadam zestaw Fiio e10k + AKG k550 mkII. Chciałbym jednak zamienić urządzenie od Fiio na kartę/DAC, który zapewni słuchawkom bardziej przestrzenne i szczegółowe brzmienie. Mam wrażenie, że e10k zabiera trochę sceny i za bardzo umuzykalnia dźwięki. Chciałbym zamknąć do 500zł (mogą być używany sprzęt). Myślałem nad NuForce uDac-3 ew jakąś kartą dźwiękową (używany Asus Xonar ST ?)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam,

W tej cenie w zasadzie jedyną realną opcją jest AIM SC808 ze wzmacniaczami operacyjnymi z pakietu upgrade na LME49720 + LM4562. Xonar ST będzie zbyt suchy i z mniejszą sceną. uDAC-3 z kolei należy już do lekko ciepłych układów, także również będzie Pan notował tu rzeczy zbliżone do E10K. Jeśli w grę wchodzą również egzemplarze potestowe lub refurbished, możliwe że będę Panu w stanie zorganizować taką kartę wprost ze sklepu w cenie poniżej szukanego przez Pana progu kwotowego i już z wymienionymi układami na docelowe (odpada ich ręczna wymiana i koszta z tym związane). 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...