Jump to content

DAC SMSL M2 + AKG K271 Mk II do muzyki klasycznej i etnicznej?


krogulec
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich. Posiadam DAC SMSL M2 i chciałbym dokupić do niego słuchawki do 400 zł do odsłuchu w warunkach domowych z integry z laptopa, głównie muzyka klasyczna i etniczna (Bliski Wchód, nordycka).

Wstępny wybór padł na AKG K271 Mk II. Przejrzałem większość wątków na forum, jak i artykuły Autora z recenzjami i polecanymi modelami, ale nigdzie nie znalazłem konkretnej informacji, czy SMSL M2 jest wystarczający do na tyle wymagających słuchawek. Wielokrotnie polecano go dla AKG K240 Studio albo ISK HD999, ale nie do K271.

I pytanie nr 2 (bardziej sybiektywne na pewno) - czy słuchając tylko takich rodzajów muzyki warto zdecydować się na K271, czy jednak lepsze będzie K240/HD999. Wyznam, że mam lekki sentyment do marki AKG, a nie chcę ryzykować zamawiania sprzętu z USA (M220). Wiem też, że w takim budżecie i przy takim napędzie cudów nie należy oczekiwać, chciałbym jednak odczuć zauważalną różnicę po przesiadce z obecnego AKG K514.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...