Jump to content

Snab Euphony Af100 | Przerywa kabel


HardGracz
 Share

Recommended Posts

Cześć!
Zamówiłem słuchawki tak jak w tytule skuszony artykułem jak i poleceniem na grupie na Facebook'u, nie mogłem się doczekać kiedy dostanę słuchawki w swoje ręce... niestety gdy to się stało to tylko się rozczarowałem. Kable są bardzo wrażliwe na wyjście z muszli i lewy nie chce się do końca dobrze podłączyć. Co robić w takiej sytuacji? Zwrócić słuchawki?

Wziąłem je do grania, owszem izolują fajnie ale nie mogę podczas grania martwić się czy zaraz nie przestanę słyszeć przeciwnika w Counter Strike'u, byłoby to na pewno frustrujące.

Edited by HardGracz
Link to comment
Share on other sites

Artykuł nie jest rękojmią i gwarantem bezawaryjności produktu, a jedynie opisuje egzemplarz, jaki trafił na testy, choć nie miałem z nim problemów co do kabla. Jeśli jakikolwiek sprzęt przychodzi do nabywcy uszkodzony, po prostu się go reklamuje albo zwraca, jeśli towar jest nabyty przed upływem 14 dni od tego faktu. Jeszcze dziś sam zwracałem na RMA paski LED, z których działały prawidłowo 3 z 4. Prosiłem o wymianę na sprzęt sprawny, jako że chcę go wciąż używać, ale w całości za którą zapłaciłem. 

Link to comment
Share on other sites

Chodzi o to że przy muszli kable luźno się trzymają i po prostu nie grały bo nie było styku, wydaje mi się że końcówki za krótkie i miały tylko jedną linię (pierścień się to chyba nazywa). Wydaje mi się że takie coś nie powinno mieć miejsca a poza tym w z lewej muszli kabel wypadał co też wpływa na to że raczej oddam te słuchawki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...