Jump to content

Głośniki do komputera [100zł]

Recommended Posts

Cześć

Potrzebuję tańszych głośników do komputera, karta dźwiękowa zintegrowana.

Głośniki mają być generalnie do wszystkiego, trochę muzyki (rock / jazz), filmy i internet, gry odpadają.

Budżety skrajnie napięty.

Myślałem nad Microlab B56 albo Modecom MC-S1. Warto? A może coś jeszcze innego?

Głośniki mają być na "choinkowy prezent" zatem wiadomo, że nowe.

Z góry dziękuję za pomoc :)

Edited by Igorrodz

Za 100zl kupisz pierdziawki na które będziesz (lub osoba obdarowany nimi) się tylko wsciekał. Niestety ale za te budżet to lepiej wydać na pójście np. do kina, zjedzenie obiadu i spędzenia razem czasu. Oczywiście to tylko moje zdanie i obawiam się że nikt więcej może Ci nie pomoc/nie odpisać bo mało kto bawi się w tej "klasy" głośniki :)

• Like 1
  • Upvote 1

Ja posiadałem kiedyś Genius SP-HF1201A i jakość była zadowalająca, ale niestety po 3-4 latach zaczął dźwięk zanikać w jednym bądź drugim głośniku. Podobne tylko w kolorze drewna są w polecanych. Może tylko mi się tak przytrafiło. Jeśli nie mają być na niewiadomo jak długo to polecam.

Tak sobie teraz patrzę to te moje miały 15w na głośnik, a te tylko 7. Mimo wszystko doplaciłbym te 20zł do wersji ciut wyższej 800A, a najlepiej za 200 wziął takie Fendy R25BT. Prezentują się świetnie, grają dobrze na małym biurku i mają bt. Gdyby ktoś kupił mi na prezent jakieś małe plastikowe Logitech'i za 50zł (nie ja je dostałem) to obecnie bym się zastanawiał czy ktoś chce mnie obrazić.

Edited by Jemek
  • Like 1
  • Upvote 2

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

• Create New...