Jump to content

Jakich słuchawek używacie na siłowni ?

kos123
 Share

Recommended Posts

Używałem pchełek na siłownię ale jednak kabel bardzo przeszkadza np przy bieganiu (bierznia) bo potrafi mi się gdzieś zahaczyć. Nie korzystałem z bezprzewodowych bo nie miałem takich ani nawet okazji żeby kupić specjalnie tylko po to żeby byly na siłkę. Czywiscie wszystko zależy od preferencji i warto najpierw samemu się przekonać czy te kable rzeczywiście tak przeszkadzają. Druga dość ważna sprawa to jakieś earlocki/earhooki, które w moim przypadku się sprawdzały. Niestety jeśli chodzi o jakoś dźwięku żadnych z tych co używałem nie polecę bo przeważnie było słychać tylko bas ?

Ja do biegania (ale na zewnątrz) używam Koss KSC75 lub Koss Porta Pro, ale one mają słabą izolację. Na komercyjnej siłowni przydałaby się przynajmniej średnia izolacja, więc celowałbym w dokanałówki lub pchełki. Doki zapewniają świetną izolację, ale moim zdaniem każde odbicie kabla np. podczas biegania jest zbyt słyszalne. Pchełki izolują słabiej, ale nie przenoszą tych wszystkich drgań itd. oraz dają jakiś kontakt z otoczeniem. Zwróć też uwagę na to ja się trzymają w uchu, bo z początku większość wydaje się być w porządku, ale przy bardziej energicznym ruchu wypadają.

• 2 weeks later...

Ja polecałbym mimo wszystko pchełki, jakieś otwarte lekkie nauszne jak wymienione już kpp, albo zakładane na ucho (coś takiego ezgif-2-a86e26ebff35.jpg )

Używając zamkniętych konstrukcji, w szczególności dokanałowych możemy dorobić się różnych infekcji i stanów zapalnych.

w tym temacie planuje zakup Byron BT Beyerdynamic - cenowo ok 250 zł nowe . Jakoś wole bez kabli , probowałem z pchelkami na kabelkach ale wypadały mi  stale z ucha  .  Co sadzicie ?  Te Byrony  czy dobry wybór w tym przedziale cenowym ? czytałem recezje ale nie mailem okazji i mozliwosci osobiscie ich zalożyc i posłuchać 

12 minut temu, kos123 napisał:

nie mailem okazji i mozliwosci osobiscie ich zalożyc

To może być kluczowe. Mi wypadały z uszu, nie mogłem ich używać w ruchu, tym bardziej na siłowni. Mają dużą tulejkę i trudno dopasować im inne niż fabryczne tipsy. 

Na siłownię brałbym coś OTE, np MEE AUDIO X6