Jump to content

Słuchawki dokanałowe 50-100zł z dobrym pozycjonowaniem w grach

pump
 Share

Recommended Posts

Witam. Budzet skromny ale zgubiłem swoje słuchawki i teraz tylko na takie mnie stac.

Potrzebuje głownie do słuchania muzyki w drodze, wiec dobre wyciszenie.

Nie lubie ostrej góry, a czesto w tanich słuchawkach czujć jakby kłuły w głowe te tony.

W miare dobry bass, ale nie zalewajacy całej reszty

Małe, zeby nie miały obudowy az za ucho jak syva roccat

Fajnie jakbym mogł na nich grac (cs go), czyli pozycjonowanie miały dobre

Opcjonalnie:

pilot

dłuzszy kabel tak z 1.4m

Witam,

Niestety w tym budżecie będzie bardzo trudno o słuchawki spełniające wszystkie podane przez Pana parametry. Jeśli chce Pan dobre pozycjonowanie, uzyska je Pan w większości ze słuchawek o konstrukcji otwartej / półotwartej i do tego formacie pełnowymiarowym. Raczej skupiłbym się na poszukiwaniu np. używanych AKG K518 w wersji LE lub DJ. Nie będzie to jednak przepastna scena, a także najlżejszy bas. Słuchawki mają swojego oddolnego "kopa". 

Pozdrawiam

Niestety takie w ogole odpadają bo moja czaszka nie jest płaska i po chwili mnie uwierają.

Może głupi powód ale moje włosy nawet krótkie są mega podatne pod pałąk i mnie to strasznie denerwuje. Do tego w autobusie nie lubię siedzieć w takich czy iść w nich po mieście.

Mają w 80% być używane do muzyki więc to pozycjonowanie musi być dobre albo tylko musi być. Nie jest to najważniejsze, mam 2 blaupunkty które mają pozycjonowanie jak dla mnie genialne ale są na uszne otwarte przez co źle tłumią

Zastanawiam się Nad brainwavz delta

Dałbym głowę, że mowa była o kompaktach :). A może mnie już ćmi ze starości...

Wobec tego dokanałowe z pozycjonowaniem tak? Generalnie najlepiej byłoby po prostu zwiększyć budżet i spróbować zdobyć Brainwavz M3, niestety jedyną sztukę mam aktualnie w realizacji. W tej cenie jedne z bardziej przestrzennych są SnaBy. Są też generalnie najlepiej wykonane w tym przedziale cenowym wg mojej skromnej opinii. Resztę wyczyta Pan w ich krótkim opisie w Polecanych, ale też i znacznie więcej w recenzji. Niestety większość efektów scenicznych łączy się z albo specjalnie ukształtowanymi korpusami (jak w M3), albo ostrzejszym strojeniem na sopranie. Dopiero drugie w kolejności stawiałbym Delty, z tym że to model nie aż tak mocno basowy, a bardziej wyrównany (co akurat dla mnie jest plusem).

Pozdrawiam.

• Upvote 1

Nadal się nie zdecydowałem, mam za mały dudżet żeby móc kupić 2 modele. A może Pan powiedzieć cos o sennheiser CS 275s a-jay one? Nie ma go zrecenzowanego na tej stronie, a czasami audiofilskie opisy jest ciężko zrozumieć.

Edited by pump

Miałem juz kupować i patrze, a dzisiaj sklep zamkniety. I tak zaczałem myślec czy nie dołozyc 50zł czyli 150zł mieć do wydania. Czy jest sens, jeżeli 75% czasu będe ich uzywał w drodze na uczelnie, słychajac z telefonu do tego pewnie nawet nie flac tylko mp3 320? Czy to nie byłoby zmarnowanie troche pieniedzy?

Edited by pump

Tak naprawdę to Pana potrzeby będą jedynymi, które zdeterminują marnowanie pieniędzy bądź nie. W drodze na uczelnię będzie mnóstwo hałasu oraz innych czynników zewnętrznych mogących zdestabilizować jakość dźwięku. Z drugiej strony te 25% nadal będzie się w jakiś sposób liczyło. Uczelnia się skończy, a słuchawki być może się zostaną, proporcje więc w pewnej chwili mogą ulec odwróceniu na 25% outdoor / 75% indoor.