Jump to content

Słuchawki BT budzet 200-600 zł kłopot z wyborem pomiędzy modelami

kos123
 Share

Recommended Posts

Cześć

planuję zakup prezentu - mają to być słuchawki  z łącznością bezprzewodową 

postaram się przybliżyć o co chodzi :

- dla osoby która muzyki słucha głownie wieczorami w domu 95%, najczęściej w łóżku, sporadycznie słucha w  podróżach 5%

- zależy jej bardzo na wygodzie użytkowania w tym lekkość,   braku kabli , mają mieć  łączność bezprzewodową (wiem że z kabelkiem byłyby tańsze lub byłyby lepsze w zakładanym budżecie) nie powinny być cieżkie,  lub ugniatające przy spoczywającej głowie na poduszce  

- raczej o konstrukcji zamkniętej 

-  muzyka która słucha to głownie soul , funky , jazz,  lekki rock i pop

- zródło dzwieku smartfon , mp3, spotify , mini wieża plyty cd  - nie posiada  żadnego wysokiej jakosci sprzetu audiofilskiego 

- budzet ok 300 - 600 zł  oczywiscie im taniej tym lepiej  :) 

proszę o poradę ewentualnie skomentowanie moich poszukiwań poniżej . Uszeregowałem je  cenowo od najtańszych . 

grupa I  najtańsze  które z poniższych dwóch kupić ? czy warto czy tez koniecznie trzeba dopłacić do średniej grupy 2? 

- Marley Positive vibration 2   

- Audiotechnika  S200 BT 

grupa 2 sredniaki , który z tych dwoch modeli ? 

Audiotechnika  AR3 BT 

Pioonier SE MS7 BT 

grupa 3  najdroższe na granicy lub przewyższające budzet , czy warto dopłacić w stosunku do średniaków?  czy będzie spora różnica w dźwięku  w relacji do sredniej grupy ?  jesli tak to czy ten model jest ok?  ewentualnie inne propozycje ale nie droższe niz 699zł

Audiotechnika ANC 700 BT

Może lepiej jakieś doki na BT na przykład Byron BT. Sam je kupiłem ale narazie nie mam czasu na nie. Pewnie w styczniu wrzucę jakiś komentarz odnośnie tego sprzętu. Z nausznych można by szukać okazji na Sony A1BT lub Audio-Technica MSR7BT ale te są droższe. Dlatego polecam śledzić ceny i polować na okazję :)

6 minut temu, Jozzek667 napisał:

A może Sennheisery HD 4.50 BT. Grają fajnie, bateria trzyma ponad 20 godzin. Producent podaje że są wokółuszne co jest bzdurą bo są nauszne, jeśli Ci to nie przeszkadza to ja bym poszedł w tą stronę.   

Te Senki są też bardzo wygodne i mają bardzo giętki pałąk. 

• Like 1

• 3 weeks later...