Jump to content

Sansa Clip Sport z Allegro?


bic
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie. Chciałem zakupić odtwarzacz mp3 Sansa Clip Sport 8GB, a ponieważ mój budżet jest mały sprawdzam gdzie kupię najtaniej :P No i teraz moje pytanie brzmi, czy opłaca się kupić mp3 na allegro (a nie np. z oficjalnej strony producenta)? Drugie pytanie brzmi: Czy opłaca się kupować towar "powystawowy"? Znalazłem takie cudo, co o tym myślicie:

https://allegro.pl/sandisk-sansa-clip-sport-8gb-odtwarzacz-mp3-usb-i6595820914.html

 

RockBox jest przydatny, więc co sądzicie o Clip Sport Plus: (Dlaczego taka niska cena? Gdzie jest haczyk?)

https://allegro.pl/sandisk-mp3-sansa-clip-sport-plus-bluetooth-i7422814770.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=ZGRjZDVlMmMtOTViYS00MjQ1LWEwYWUtOTc3MWFiNzk2Yzg2AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=2122395b-fdb9-4ac5-bf30-00bfab94f985

Link to comment
Share on other sites

Tak mówisz?  Sansa ma kilkanaście miesięcy gwarancji, więc nawet jeśli coś w niej jest zepsute, to bez problemu można to zwrócić. Natomiast stare urządzenia to raczej loteria. Tym bardziej, jeśli w pobliżu nie ma nic dobrego, wysyłka pocztą sprzętu którego się nie widziało na oczy jest zbyt ryzykowne.

Edited by bic
Link to comment
Share on other sites

Na jakich stronach kupowałeś? Czy są jakieś modele które możesz polecić? I jak to załatwić, normalnie wysyłką i niczym się nie martwić (tylko najpierw poprosić o zdjęcia lub nagranie stanu sprzętu), czy może dla bezpieczeństwa przyjechać i obejrzeć? Nie znam się na tym zupełnie, właśnie dlatego boję się że ktoś wyczuwając frajera może mi opchnąć złom.

Link to comment
Share on other sites

dawiox Rzeczywiście, pomyliłem się. A postarasz się odpowiedzieć na moje pytanie? Dlaczego mp3 "powystawowe" nie są popularne? Przecież brak oryginalnego opakowania i ewentualnie kilka niewidocznych rysek za sprzęt o kilkadziesiąt złotych tańszy od nowego powinien się sprzedawać jak świeże bułeczki. Dlaczego tak nie jest?

Link to comment
Share on other sites

Ciężko stwierdzić, dlaczego. Takie coś miałoby większe szanse, gdyby w ofercie znajdowały się realne fotografie przykładowego egzemplarza, wraz z zapewnieniem, że wszystkie sztuki prezentują poziom przynajmniej zbliżony. Tak to np. wygląda w przypadku ofert laptopów peleasingowych. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Czuli odpuścić sobie takie produkty? Jak dla mnie odtwarzacz ma działać, delikatne ślady użytkowania są dla mnie obojętne. Tylko trzeba się wczytać lub zapytać co dla sprzedającego oznacza określenie "delikatne oznaki zużycia" żeby nie kupić produktu który zamiast trzymać baterię 15 h, trzyma 8, 9 godzin.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...