Jump to content

Bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem do grania +- 500zł

artRAVE
 Share

Recommended Posts

Czy w ogóle jest jakiś sensowny zakup do takiej kwoty? 
Zdaje sobie sprawę, że słuchawki z mikrofonem, w dodatku bezprzewodowe to utrudnianie sobie życia i ograniczanie wyboru ale już tłumaczę. Słuchawki mają być używane do grania + komunikacji głosowej zarówno na PC jak i PS4.
Jeśli używałbym ich tylko do komputera to mógłbym zaryzykować jakimś połączeniem słuchawki przewodowe + osobny mikrofon, ale z PS4 trochę średnio to widzę. 

Nie oczekuje jakichś ogromnych doznań muzycznych, zależy mi na wygodzie przy dłuższych sesjach. Obecnie na PC używam najtańszych ISK HP-580, jeśli dźwięk nie będzie poniżej tego to już myślę, że nie będę zawiedziony.

Mogę zaproponować hyperx cloud flight, brzmienia nie znam, ale spełniają powyższe warunki i co ciekawe - są sporo tańsze niż na zachodzie. Jedyny argument jaki mi się nasuwa to taki, że kanadyjski streamer polskiego pochodzenia - Shroud używa ich z powodzeniem i są na tyle wystarczające do gier, że czego nie dotknie to we wszystkim jest najlepszy. Nie wiem czy to dość dobry argument, ale na pewno lepszy niż przypadkowa opinia w internecie.

Edited by Jemek

@Jemek

Wielkie dzięki! Poczytałem o nich i zaryzykowałem i mam już słuchawki u siebie.
Jestem bardzo zadowolony, nie zdawałem sobie sprawy ile swobody dają słuchawki bezprzewodowe. Są bardzo wygodne, wiadomo nie grają jakoś wybitnie, ale też pod moje wymagania nie mam się do czego przyczepić. 
Minusem tak naprawdę jest słaby mikrofon, ale o tym wiedziałem przed zakupem. Do bardziej profesjonalnych zastosowań mam mikrofon na biurku, ale do rozmawiania na discordzie / psn nada się spokojnie. 

Zobaczymy ile wytrzymują na jednym naładowaniu, podobno nie ma problemu z tymi 30h.

Edited by artRAVE

Z mikrofonem bezprzewodowym to nawet Audeze Mobius mają problem za blisko 2 tysiące więc tutaj to chyba nic lepszego nie idzie zrobić w tej kwestii. Ogólnie, bardzo mało jest takich konstrukcji. Bez mikrofonu to już jest w czym wybierać. Wiadomo, że za wygodę też się wpłaci więc automatycznie jakość trochę na tym cierpi. Niemniej cieszę się, że w jakikolwiek sposób pomogłem.