Jump to content

[ROZWIĄZANE] SoundBlasterX G6

Recommended Posts

Dzień dobry!
Planuję zakup zewnętrznej karty dźwiękowej. Urządzenie będzie wykorzystywane głównie z komputerem PC. Moje słuchawki to HyperX Cloud II, ale pewnie docelowo je wymienię na lepsze - póki co celuję w Beyerdynamic custom (Pro lub Gamer).
Waham się głównie między nowym SoundBlasterX G6 a polecanym na Audiofanatyku SoundBlaster E5. Kolega polecał mi jeszcze Audiotrak Prodigy Cube, ale wydaje mi się, że soundblaster będzie lepszy. Całość będzie wykorzystywna głónie do grania, ale jako, że mam i Netflixa i Tidala, muzyki czasem posłucham i film obejrzę. Wiem, że w tych parametrach cenowych nie mam co marzyć o sprzęcie audiofilskim, ale liczę na przyzwoite parametry i prostotę obsługi.

Proszę o poradę i / lub ewentualne porównanie wymienionych albo polecenie innego sprzętu :). Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

• 2 weeks later...
  • 2 months later...

SBX G6 + Beyerdynamic Custom PRO / ATH MSR 7/ XyperX Cloud II , sprawuje się w.g. mnie dobrze. Działa jako uniwersalna zewnętrzna karta i sprawdza się w grach, filmach i słuchaniu muzyki. Oczywiście to jest zestaw w miarę budżetowy i zagorzali audiofile na pewno mieliby się do czego przyczepić, ale dla przecietnego użytkownika daje radę. (słuchawki podałem takie jakie posiadam i miałem możliwość sprawdzenia)

Sam temat chyba można już zamknać. Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

• Create New...