Jump to content

Skoki narciarskie


Tux
 Share

Recommended Posts

Dobry!

Forumowa szukajka nie znalazła, więc zakładam :) . Wrażenia zacznę od siebie.

Sezon 2018/2019 jest drugim, którego inauguracja odbyła się w Wiśle na skoczni imienia Adama Małysza. Mimo pomniejszych problemów przed zawodami, same zawody przebiegały w dobrych warunkach i atmosferze. Nie można tego powiedzieć o Kuusamo. Dziś - standardowo - były problemy. Jedna seria odbyła się po dwóch godzinach oczekiwania. Może i warunki nie były bardzo loteryjne, ale i tak wiało. Co tam -10 albo -18 punktów, skaczemy! Mimo dużego kroku w stronę poprawy tej sytuacji (przeniesienie inauguracji do Wisły), skocznia Rukatunturi dalej gości puchar świata - raz podczas zawodów w Ruce , innym razem w Kuusamo. Nazwa organizatora nie zmienia złych wspomnień. Powiedzenie "Kuusamo? To samo!" dalej aktualne. Jednym zdaniem: to są jakieś jaja.

W tym sezonie ze szczególnym zainteresowaniem będę śledzić (poza mistrzostwami) Raw Air. Dwie poprzednie edycje były pełne niespodzianek w ostatnim konkursie. Dlatego od strony kibica oceniam ten pomysł na dobry, bo dwa ostatnie skoki potrafią zmienić wszystko - emocje są. Ostatnio (podczas drugiej edycji) mało brakowało a Polacy zajęliby całe podium. A i sami skoczkowie mówią, że maraton na koniec sezonu nie jest zły.

Tak że zapraszam dyskusji. Wrażenia z poszczególnych konkursów również mile widziane :) .

Edited by Tux
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...