Jump to content

Zakup słuchawek bezprzewodowych

Azazell
 Share

Recommended Posts

Mam zamiar zakupić sobie słuchawki bezprzewodowe. Najważniejsza sprawa muszą być wygodne i z dość mocnego, trwałego materiału - bowiem będę często leżał na nich i jak zasnę nie chciałbym ich połamać :). 
Główny cel zakupu słuchawek to słuchanie spokojnej muzyki i przede wszystkim Audiobooków. Dlatego nie muszę mieć jakiś audiofilskich produktów a za mocnymi Bassami mi nie zależy. Oprócz tego może czasem sobie skorzystam z tych słuchawek na PC lub na konsoli PS4.. Ale głównie to do mojego smartfona Mate 7.

Najgorzej to też wybór czy mają być dokanałowe lub nauszne.. Douszne odpadają bo mi ciągle wylatują z ucha :). No ale raczej preferuję dokanałowe bo są mniejsze i nie będą mi przeszkadzało gdy będę leżał w łóżko.

Co byście polecili? ;/ Szukam tyle tego jest że głowa boli. Długość baterii nie jest aż tak ważna.. sądzę, że oby grało minimum te 4h?

A cena? Cóż im mniej tym lepiej ale więcej niż 250zł nie chciałbym wydać. 

Wpadły mi w oko te: http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-brainwavz-blu-100/  Może polecicie coś ?

Cześć

Ja polecam sony wireless stereo headset 2.0, mam i używam wraz z ps4, na komputerze oraz mają one opcje przewodu do urządzenia przenośnego na jack 3,5mm. Nie jestem audiofilem ale już kilka modeli słuchawek przesłuchałem i te brzmią dla mnie poprawnie, ale to już kwestia odsłuchu. Są dość duże, ale składane a tym samym mobilne. Czy trwałe, to ciężko powiedzieć, za krótko je mam. Bateria trzyma dość długo. Tylko cena...hmm...jakieś 350 PLN minimum za nówki.

Pozdrawiam

Z dokanałowych rozwiązań o ile owszem, są BLU100, to jednak one nie działają z PC. A przynajmniej ja nie miałem możliwości zakończonego sukcesem ich sparowania.

Polecone wyżej Sony Wireless Stereo Headset 2.0 z kolei pewien czas temu testowałem osobiście i choć recenzja jest cały czas w szufladzie, sprzęt sprawował się całkiem dobrze. Pamiętać należy jedynie, że gra na planie V z wyraźnym basem, ale w całkiem fajnej jakości jak na swoją półkę cenową. 

Pozdrawiam.