Jump to content

MSR7NC, ANC700BT czy Momentum 2


Seba
 Share

Recommended Posts

Witam i prosze o pomoc.

Lubię muzykę ale do tej pory nie przykładałem większej wagi do sprzętu. Bedzie to mój pierwszy tego typu zakup i pierwsze sluchawki z wyzszej pólki

Przeczytałem sporo recenzji i zapoznałem się z polecanymi słuchawkami ale stwierdzam iż im więcej czytam tym mniej wiem. W kilku słowach: słuchawki potrzebne głównie w podróży przeważnie samolot więc bardzo dobra redukcja hałasów oraz spacer z psem. W domu rzadko lub wcale. Źródłem będzie przeważnie Iphone. Nastawiony jestem na wydatek około 1000zl. Nie muszą być to słuchawki bezprzewodowe. Jak narazie z opisu momentum 2 AEI oraz ATH-MSR7 (z tym ze nie ma na stronie recenzji ATH-MSR7NC noise canceling, ktory bardziej by mnie interesowal) oraz ATH-ANC700BT spodobały mi się najbardziej.  Mieszkam w kraju gdzie dostep do kazdego z wyzej wymienionych produktow jest niemozliwy wiec potrzebuje wskazania osob ktore byc moze mialy do czynienia z w/w.

Pozdrawiam

Sebastian

Link to comment
Share on other sites

Jeśli dobra redukcja hałasu to MSR7 zdecydowanie odpadają. Wersja ATH-MSR7NC brzmi karykaturalnie - jeszcze mniej  basu jeszcze więcej góry. W tej cenie albo Sennheisery albo Focal Listen - teraz do wyrwania za 500 zł - rewelacja w tej cenie choć niektórym może brakować dołu. Kwestia gustu. Ciepłe, misiowate granie vs naturalno-jasne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...