Jump to content

Co wybrać?!


dawidpsk
 Share

Recommended Posts

Witajcie zacni znawcy!

Odwiecznym moim dylematem jest dobra jakość dźwięku zbalansowana z ceną. Jestem nowym użytkownikiem forum, wcześniej (może niesłusznie) sugerowałem się własnymi odczuciami i uchem. Chyba przyszedł czas skorzytać z fachowej rady. Obecnie korzystam z odtwarzacza Ipod Classic 5,5 G oraz Ipod Touch 4G. Razem z słuchawkami sms audio street by 50 wired on ear, lub soundmagic e10 v2. Muzykę zgrywam z oryginalnych płyt do format ALAC. Obecnie zastanawiam się nad zakupem FiiO X1. Czy faktycznie warto, i czy zrobi mi to dużą różnice czy tylko "różnice". Nie jaram się tym że mam nadgryzione jabłko raczej sugerowałem się jakimś tam rankingiem czy opinią wśród znajomych więc nie jestem jakoś szczególnie przywiązany żeby zostać z jabłkiem. Liczę na pomoc w wyborze i co faktycznie warto by było zakupić aby cieszyć się dobrą jakością dźwięku.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dawidpsk said:

Czyli wypadało by się zastanowić nad X3? powiedz mi czy w pierwszej czy drugiej generacji

Proszę Pana,

Wyraźnie przecież napisałem w swoim poście o którą wersję chodzi. Jak również proszę zauważyć, że istnieje możliwość edytowania postu i nie ma konieczności pisania jednego pod drugim.

 

1 hour ago, dawidpsk said:

I kolejne moje pytanie. Czy ktoś posiada lub testował słuchawki Audio Technica ATH-OX5 nigdzie nie mogłem znaleźć żadnej recenzji sensownej a jestem ciekaw opinii.

Niestety nie testowałem takiego modelu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...