Jump to content

Słuchawki wokółuszne


woorycz
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry

Szukam słuchawek dla siebie do słuchania muzyki głównie w domu - cena do 800 zł. Słuchawki będą podłączone do laptopa z możliwością podpięcia ewentualnie jakiegoś wzmacniacza w niedalekiej przyszłości. Od niedawna mam słuchawki bezprzewodowe JBL S400 BT ale chcę je odsprzedać ponieważ dla mnie są one zbyt basowe. Muzyka jakiej słucham jest różna. np: Fleedwood Mac, Benjamin Clementine, ULKR, UNKLE, Dawid Lee Rooth, Coma, muzyka filmowa, czasami klasyczna i jazz. Zastanawiam się nad AKG k550 mkII lub Beyerdynamic DT 880. Wybór podyktowany jest opiniami i recenzjami. Zależy mi na pewnej wierności tego co wymyślił artysta. Za podpowiedź z góry dziękuję. Jeżeli czegoś brakuje w moim pytaniu proszę o podpowiedź czego.

Edited by woorycz
Link to comment
Share on other sites

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Miałbym jeszcze tylko jedno pytanie. Czy biorąc pod uwagę wymagania, o których pisałem na początku właśnie te słuchawki, twoim zdaniem, były by najciekawsze czy może coś jeszcze chodzi Tobie po głowie. Coś gdzie bas nie zdominuje reszty.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
On 14.03.2016 at 7:29 PM, EvilKillaruna said:

K550 MK2 różnią się od MK1 przede wszystkim nieco cieplejszym dźwiękiem o większej ogładzie i przyjemności. Dużo osób wskazuje je jako ciekawsze od MKI i K551, choć jednocześnie bliższe bardziej tym drugim. Wcześniej słuchawki te można było nabyć tylko w USA jako model K553.

Evil, po za tym cieplejszym dźwiękiem jak mają się scena i analityczność w tych słuchawkach? Czy MK2 też mają brązowe kapselki? Bo na zdjęciach, nawet w MK1 są one szare. A ja, jako ich użytkownik stwierdzam, że za kija szary to nie jest :).

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...