Jump to content

Jaki odtwarzacz dla niewidomego


Recommended Posts

Witam.

Jest to mój drugi wątek, poniekąd się powtarza, ale ten dotyczy prośby o namiary na odtwarzacz który będzie obsługiwalny dla niewidomego.

Już spieszę z wyjaśnieniem.

Poszukuję odtwarzacza do 3000 zł, musi być pod systemem Android lub Linux, w pełnej wersji, musi być opcja dostępności gdzie będzie możliwość uruchomienia aplikacji udźwiękawiającej dane urządzenie, w androidzie jest to TalkBacka w Linuxie Orca.

Aktualnie posiadam odtwarzacz Pioneer XDP-100R, jakość dźwięku jak dla mnie bardzo dobra, czas pracy, można powiedzieć, że wystarczający, bo 16 godzin, choć po wcześniejszym odtwarzaczu jaki miałem - COWON M2, którego czas pracy wynosi 90 godzin to bardzo krótko :)

Dlaczego chcę  zmieniać? No cóż, zależy i na dobrze działający bluetooth, niestety ten Pioneer ma przypadłość taką, że po jakimś czasie użytkowania zaczyna mieć przerwy podczas odtwarzania przez bluetooth, takie zacinki jak na porysowanych płytach CD, zarówno ten model jak i nowszy mają tą samą przypadłość, pomaga jedynie przywracanie do fabrycznych ustawień i od zera konfigurowanie, ale to tylko na jakiś czas. Nie uśmiecha mi się takie coś co jakiś czas, tym bardziej, że trochę roboty ze skonfigurowaniem pod siebie jest.

 

Jeśli ktoś zna sprzęt kwalifikujący się do moich potrzeb to proszę o sugestie, za które z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...