Jump to content

Sens wymiany AKG K240 Studio?


Sebastian_D
 Share

Recommended Posts

Witam,

posiadam słuchawki AKG K240 Studio wraz z kartą AIM SC808 i z okazji zbliżających się świat myślę nad tym, czy warto zrobić sobie prezent z wymianą ich na beyerdynamic dt 770 pro w wersji 250 ohm, a jeśli tak czy karta ta wystarczy do ich odpowiedniego napędzenia. Może do 600 złotych będzie lepszy wybór od wskazanej przeze mnie konstrukcji dla osoby lubiącej mocniejszy bas, zakładam, że będą to słuchawki do słuchania głównie w domowym zaciszu. Chętnie wysłucham spostrzeżeń kolegów bardziej doświadczonych w kwestiach związanych ze strefą audio.

Link to comment
Share on other sites

Miałem obie. Moim zdaniem nie warto. Mój egzemplarz Beyerdynamika nie miał basu. Scena mniejsza i bardziej techniczne granie od AKG. Ale spróbować możesz, tyle, że bez odsłuchu lub możliwości zwrotu nie kupuj bo podobno jest rozrzut w jakości poszczególnych egzemplarzy. Mój - powtórzę - nie miał basu w porównaniu z K240, a miałem je obie na raz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...