Jump to content

Czy Aune S6 będzie pasowała do TH610 / LCD-XC?

Recommended Posts

Witam za jakiś czas przymierzam się do kupna słuchawek fostex th 610 

Czy te combo to dobry kompan dla tych słuchawek nie będzie za pikantnie na górze? 

Zdecydowałem się na s6 względem większej sceny niż chociażby questyle cma 400i 

W przyszłości mam zamiar nabyć też lcd xc  i tu rodzi się pytanie czy taki dac/amp da radę już takim słuchawką jak audeze czy mocowo będzie słabo 

Godzinę temu, patrick260 napisał:

Czy te combo to dobry kompan dla tych słuchawek

Tak

nie będzie za pikantnie na górze? 

Na moje uszy nie było.

Zdecydowałem się na s6 względem większej sceny niż chociażby questyle cma 400i 

Jeśli tak, to nic dziwnego że tak gwałtownie odmówiono mi testów tego urządzenia.

czy mocowo będzie słabo

XC nie potrzebują dużo mocy. Grają mi należycie głośno z S6 na 40-42% głośności. 

3 godziny temu, EvilKillaruna napisał:

Jeśli tak, to nic dziwnego że tak gwałtownie odmówiono mi testów tego urządzenia

400i względem S6 ma dwie wady: mniejsza scena oraz kompletny brak synergii ze słuchawkami planarnymi. Mimo tego to jednak klasa wyżej jeśli chodzi o SQ. Powiedziałbym, ze to taki Mojo na sterydach, dwie Polki wyżej od niego o jedna od S6. 

Edit ?

Edited by Palpatine
  • Like 1

Guest Mayster
8 godzin temu, Palpatine napisał:

400i względem S6 ma dwie wady: mniejsza scena oraz kompletny brak synergii ze słuchawkami planarnymi. Mimo tego to jednak klasa wyżej jeśli chodzi o SQ. Powiedziałbym, ze to taki Mojo na sterydach, dwie Polki wyżej od niego o jedna od S6. 

Edit ?

400i na tle S6 jest jakby stłamszony i taki właśnie "Mojowaty". Nie wiem czy można to nazwać klasą wyżej, ale stąd też bierze się brak synergi z planarami podejrzewam. Konkurentem S6 jest bardzo 600.

Nie wiem jak gra mojo chodzi wam o takie plastyczne nasycone barwne brzmienie? Posiadam x1s i raczej gra neutralnie i mi pasuje takie coś tyle że ja słucham na dt 150 a one są trochę przygaszone na dt 770 było dla mnie trochę za szorstko.

Fostexy też słyszałem lubią się z 400i ,i tak najpierw kupie słuchawki a potem daca x1s ma podobną sygnaturę co s6 to będę miał jakieś małe odniesienie czy lubią się z neutralnym dacem i  w którą stronę iść.

Fajnie jak ktoś kto słuchał tego zestawu  po krótce streścił jak to razem gra.

29 minut temu, Mayster napisał:

Tak samo.

Dokładnie. 

BLA robi słuchawkom dobrze. Do TH610 mam tylko kabel pod SE. Ale TH900 słucham po BAL i jest słyszalnie lepiej. Wzrasta wielkość sceny na szerokość, poprawia się separacja i co za tym idzie czytelność wybrzmień, dźwięk lepiej kontrolowany, jest dojrzalszy.