Jump to content

Snab Af-100 Jaki Dac pod niego ? ;)


Recommended Posts

Po przewertowaniu działu polecanych słuchawek w końcu trafiłem na ten model. Miałem brać ISK HD9999 ale padło na te. Może jest lekki niedobór basu ale idzie to skorygować na eq. Dodam, że póki co jest to podłączone pod integrę Realtek Alc892 co nie jest żadną rewelacją ale i tak słuchaweczki brzmią przyzwoicie. To nie zmienia faktu, że myślę nad kartą/dac bo jednak nie brzmi to chyba tak dobrze jak powinno. No i tutaj skłaniam się w kierunku polecanego DF Black. Co do Ważki to czy mogę podłączyć jednocześnie głośniki oraz słuchawki ?Myślałem, żeby tak to zrobić aby podłączyć adapter minijack na przedłużce i z tego by wychodził 2x minijack dzięki czemu jeśli nie słuchałbym słuchawek to bym je odłączał.  Z drugiej strony myślałem też nad Fiio e10 lub Audiotrak Prodigy Cube(tutaj plusem jest podłączenie mikrofonu ale w razie czego mogę go podłączyć pod integrę). Ewentualnie jakiś Xonar. Gram też czasem w gry więc tutaj również powinna się dobrze spisać ów karta dzwiękowa lecz największy nacisk stawiałbym i tak w 70 % na muzykę. Na pozycjonowaniu aż tak mi nie zależy bo nie gram w fpsy ;). 

Edited by MarianOS
Link to comment
Share on other sites

Ok teraz trochę namieszam. Pomyślałem też o Dac w stylu SMSL M3. Ma on optyka co bardzo by mi odpowiadało ponieważ mógłbym słuchać na nich gier z ps4 po takim podłączeniu ;)( a przynajmniej wygląda na to, że tak się da z tego co widziałem na filmiku na youtube i w komentarzu na morelach). Czy jest jakaś alternatywa ? Chciałbym, żeby dobrze się to sparowało ze Snabami i ewentualnie nowymi głośnikami , które mam w planach kupić tj Edifier R1600 No i tu jeszcze małe zapytanie. Czy odczuję różnicę podłączając je poprzez coax czy można wtedy zostać przy podłączeniu optycznym ?. Wspomnę jeszcze na moment o grach. Brakuje w dzwięku dynamiki i tzw. wykopu(dźwięk wystrzałów np. w Max Payne 3 jest strasznie przytłumiony. Myślę, że tu chyba jakakolwiek zmiana da wyraźną poprawę w kwestii udźwiękowienia również w grach. 

Ps. Pozostaje jeszcze Audiotrak Prodigy Cube z opcją wymiany opampa na Muses8820.

Edited by MarianOS
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...