Jump to content

Snab Af-100 Jaki Dac pod niego ? ;)

Recommended Posts

Po przewertowaniu działu polecanych słuchawek w końcu trafiłem na ten model. Miałem brać ISK HD9999 ale padło na te. Może jest lekki niedobór basu ale idzie to skorygować na eq. Dodam, że póki co jest to podłączone pod integrę Realtek Alc892 co nie jest żadną rewelacją ale i tak słuchaweczki brzmią przyzwoicie. To nie zmienia faktu, że myślę nad kartą/dac bo jednak nie brzmi to chyba tak dobrze jak powinno. No i tutaj skłaniam się w kierunku polecanego DF Black. Co do Ważki to czy mogę podłączyć jednocześnie głośniki oraz słuchawki ?Myślałem, żeby tak to zrobić aby podłączyć adapter minijack na przedłużce i z tego by wychodził 2x minijack dzięki czemu jeśli nie słuchałbym słuchawek to bym je odłączał.  Z drugiej strony myślałem też nad Fiio e10 lub Audiotrak Prodigy Cube(tutaj plusem jest podłączenie mikrofonu ale w razie czego mogę go podłączyć pod integrę). Ewentualnie jakiś Xonar. Gram też czasem w gry więc tutaj również powinna się dobrze spisać ów karta dzwiękowa lecz największy nacisk stawiałbym i tak w 70 % na muzykę. Na pozycjonowaniu aż tak mi nie zależy bo nie gram w fpsy ;). 

Edited by MarianOS

Ok teraz trochę namieszam. Pomyślałem też o Dac w stylu SMSL M3. Ma on optyka co bardzo by mi odpowiadało ponieważ mógłbym słuchać na nich gier z ps4 po takim podłączeniu ;)( a przynajmniej wygląda na to, że tak się da z tego co widziałem na filmiku na youtube i w komentarzu na morelach). Czy jest jakaś alternatywa ? Chciałbym, żeby dobrze się to sparowało ze Snabami i ewentualnie nowymi głośnikami , które mam w planach kupić tj Edifier R1600 No i tu jeszcze małe zapytanie. Czy odczuję różnicę podłączając je poprzez coax czy można wtedy zostać przy podłączeniu optycznym ?. Wspomnę jeszcze na moment o grach. Brakuje w dzwięku dynamiki i tzw. wykopu(dźwięk wystrzałów np. w Max Payne 3 jest strasznie przytłumiony. Myślę, że tu chyba jakakolwiek zmiana da wyraźną poprawę w kwestii udźwiękowienia również w grach. 

Ps. Pozostaje jeszcze Audiotrak Prodigy Cube z opcją wymiany opampa na Muses8820.

Edited by MarianOS