Jump to content

[ROZWIĄZANE] DAC/wzmacniacz do Momentum 2

Gilbert
 Share

Recommended Posts

Witam,

(i od razu przepraszam za brak polskich znakow) . Jestem szczesliwym posiadaczem Sennheiserow Momentum 2.0. Zanim napisze czego szukam, powiem pare slow do czego chce wykorzystac sprzet. 

Sprzet ma byc przenosny lub bardzo niewielkich rozmiarow, uzywany glownie w pracy przy biurku. Muzyke puszczam z iphona 7, w 95% ze Spotify. I teraz - czy kupic sam wzmacniacz, wzmacnicz z DAC (ciezko mi cos znalezc) i to podlaczac do iphona czy moze jakies kompletnie oddzielny player -musialoby miec funkcje streamingu a przede wszystkim mozliwosc zapisywania plikow ze Spotify na dysk przy taryfie Premium.  Rozwazana na razie przeze mnie opcja to kupno Aune B1, ale omine w ten sposob DACa - nie wiem na ile jego obecnosc wplynelaby na jakosc muzyki w porownaniu do DACa wmontowanego w iphonie. Samego podstawowego charakteru brzmienia nie chcialbym jakos specjalnie zmieniac. Przez lata w pracy uzywalem Sennheiser PX200, i odpowiada mi ten charakter. Mialem u siebie Ultrasone Pro z   iFi Audio iDSD Micro DSD  ale choc dzwiekowo dobrze, to jak dla mnie nie za bardzo, przede wszystkim za bardzo mnie odrywal od pracy:) ale i jakby nazbyt muzykalny... iFi ze wzgledu na granie na jednym kanale przy cichszym sluchaniu czy podkrecaniu potencjometra dyskwalifikuje.

Na sprzet jestem w stanie wydac tak do 3000 zl. Prosze o jakies sugestie/ propozycje, ktorym pojsc torem.  

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

• Create New...