Jump to content

Sony NW-A55 - pierwsze wrażenia


Recommended Posts

Odebrałem, posłuchałem przez 2 dni, więc mogę napisać parę słów:
- po pierwsze responsywność ekranu jest na poziome współczesnych telefonów, a nie konstrukcji sprzed 10 lat jak w przypadku iBasso 150;
- po drugie obsługa banalnie prosta, wszystko ładnie poukładane, ekran czytelny i z dobrą rozdzielczością. Oczywiście kabel USB jest w wersji Want Money eee WM Port, ale za to przesył danych z peceta na odtwarzacz jest bardzo szybki (do pamięci wewn.);
- po trzecie dźwięk - no tu player za 1/3 ceny iBasso gra 3 razy lepiej. Dobre zejście w basach, czytelna i nieodsunięta średnica, bardzo szczegółowa, lecz nie kłująca góra. Jednym słowem petarda. Odtwarzacz pokaże dobrze zrealizowane nagrania wspaniale (np. pliki z Bandcampa ), zaś w tych źle nagranych wyjdą ich wszystkie wady.

Acha, mocy mi nie brakuje na FLC, brak jakichkolwiek przesterów na wysokiej głośności. No i zawsze można zdjąć to ograniczenie EU.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...