Jump to content

Marley PV2W vs CAL


bhm
 Share

Recommended Posts

Hej,

Obecnie korzystam z CAL, ale uznałem, że może warto byłoby przerzucić się na słuchawki bezprzewodowe – mimo niezłej mobilności Creative'ów, kabel czasem jednak doskwiera. Jak mają się polecane przez pana Jakuba Marley'e do CAL pod względem brzmienia? Jest to jakiś spory spadek na jakości? A także sprawa bardziej prozaiczna: jak z ich wielkością? Creative'y leżą i pasują bardzo fajnie.

Z góry dziękuję za pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Generalnie przyznam, że nie jestem (być może jeszcze) szczególnym audiofilem, więc jednak większą wartość przywiązuję do wygody. Grunt, żeby była dobra izolacja i by leżały odpowiednio. Nie mogę zlokalizować nigdzie podanych przez Pana Audictus Winner, czy to na pewno odpowiednia nazwa?

Link to comment
Share on other sites

Tak, ale produkt jest bardzo premierowy i dopiero wchodzi na rynek. Mógłbym zrobić Panu zdjęcia, ale niestety mam aktualnie remont w studiu i cały sprzęt fotograficzny jest poskładany. Recenzję dopiero będę pisał, a sprzęt mam w sumie od piątkowej nocy z faktu złapania kuriera rzutem na taśmę na mieście.

Link to comment
Share on other sites

Proszę uprzejmie. Na tą chwilę z tego co widzę mają 10 godzin pracy na baterii i mają kosztować 150 zł. Jedyne wady jakie stwierdziłem to niepotrzebnie długi kabel jak na słuchawki przenośne (3m) i słabe sprawdzanie się jako headset do rozmów telefonicznych, ale łączą w sobie zarówno ciepłe granie a'la CAL po kablu, jak i po BT lubią zagrać równo i wyważenie. Z wygodą sobie poradziłem rozginając trochę pałąk - to samo było z Marleyami i bardzo wieloma słuchawkami nausznymi. Dlatego preferuję pałąki stalowe w takich słuchawkach, bo to zawsze dla nas użytkowników jest duży plus w takich chwilach.

Link to comment
Share on other sites

W dniu 5.11.2018 o 21:20, EvilKillaruna napisał:

Proszę uprzejmie. Na tą chwilę z tego co widzę mają 10 godzin pracy na baterii i mają kosztować 150 zł. Jedyne wady jakie stwierdziłem to niepotrzebnie długi kabel jak na słuchawki przenośne (3m) i słabe sprawdzanie się jako headset do rozmów telefonicznych, ale łączą w sobie zarówno ciepłe granie a'la CAL po kablu, jak i po BT lubią zagrać równo i wyważenie.

Czyżby szykował się bardzo dobry produkt BT do 200zł który łączyłby wszystkie najważniejsze cechy tj. wygoda, niskie opóźnienie i w miare przyzwoite granie?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...