Jump to content

Sennheiser hd559 vs hd569


Mails
 Share

Recommended Posts

Witam. Od jakiegoś czasu szukam najlepszych dla siebie słuchawek za ok. 500 zł. Wyeliminowałem focal listen po odsłuchu(mocny nacisk pałąka na głowę) i aktualnie zastanawiam się nad sennheiser HD 569 lub hd559. Zależy mi na dosyć neutralnym brzmieniu z głębokim, nie przesadzonym basem, dobrą sceną i wysokim komfortem użytkowania. Dodam, że posiadam interfejs behringer Umc22, który posiada dosyć basowe (w porównaniu do telefonu i zintegrowanej karty dźwiękowej w płycie głównej) wyjście słuchawkowe. W przypadku zakupu hd559 myślałem również o nabyciu dragonfly black do zestawu. Która konfiguracja sprawdzi się najlepiej? Z góry dziękuję i proszę o pomoc. 

Edited by Mails
Link to comment
Share on other sites

Witam,

Nie chcę być wobec Pana wątku i zamierzeń ignorantem, ale aby pozyskać słuchawki mające takie przymiotniki, jakie Pan wskazał, sam osobiście dopisałbym jedno zero do budżetu i leciał w LCD-XC. 

Spróbowałbym natomiast Snabów AF100, jedynie nie wiem jak wypadną basowo, bowiem jest to kwestia też i gustu nabywcy, ale wszystko inne powinien mieć Pan zagwarantowane. Są poniżej 500 zł.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

W takim razie chyba zdecyduje się na te snaby. Przeczytałem recenzję i nie znalazłem niczego niepokojącego. Dodatkowo po czasie dokupię do nich tego dragonfly black, widziałem, jak pisał Pan o nim, że pasuje do owego modelu. Bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...