Jump to content

Dragonfly Red + Android

Recommended Posts

Cześć, czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego mój DFR pracując pod OS X odtwarzając muzykę z Tidala wskazuje prawidłowo kolorem diody częstotliwość próbkowania, natomiast podłączony do telefonu z androidem Oreo cały czas świeci się na różowo (96kHz)? Oprogramowanie aktualne 1.07.

10 godzin temu, Rafacio napisał:

I akurat on poprawnie pracuje , a Android nie? Zresztą Android nigdy poprawnie nie działa.

A świstak siedzi i zawija te sreberka. Każdy system działa na tyle dobrze, jak go programista napisze. W przypadku innych systemów, a zwłaszcza gejOS, nie jest lepiej.

9 godzin temu, raulendymion napisał:

A świstak siedzi i zawija te sreberka. Każdy system działa na tyle dobrze, jak go programista napisze. W przypadku innych systemów, a zwłaszcza gejOS, nie jest lepiej.

Nie wiem co to jest gejOS. Podejrzewam, że tym mianem określasz iOS. Niestety nie wiem jak z nim jest bo nigdy nie używałem. A Android tylko udaje system operacyjny, a w rzeczywistości jest to system operowany.

Edited by Rafacio

Dajcie już spokój z tymi wojnami systemów. Nie czas i miejsce. :) Albo nie umiem czytać, albo dobrze przeczytałem, że wątek nie nazywa się SYSTEM X JEST LEPSIEJSZY OD SYSTEMU Y, BO TAK!. Każdy system jest dobry, dopóki spełnia zadania i wymogi, które stawia mu konkretny użytkownik danego systemu.

Hejty na Windowsa, Apple'a, Linux'a, Andoida itd. to jest kompletna strata czasu, ponieważ każdy będzie obstawał przy tym, z czym pracuje mu się najlepiej i najwygodniej.

• Upvote 1

W dniu 31.10.2018 o 07:18, raulendymion napisał:

Tak na boku, nie sadze aby stwierdzenie gejOS bylo jakims terminem nowoczesno fajnym  chyba ze sie jest krotko oszczyzonym idiota ze swastyka wytutuowana na ramieniu z pomyslami tak samo krotkimi jak wlosy.. Oprocz proby obrazenia swojego rozmowcy albo wrecz mniejszosci seksualnej to czemu ma to sluzyc ?

Edited by ysis

30 minut temu, ysis napisał:

Tak na boku, nie sadze aby stwierdzenie gejOS bylo jakims terminem nowoczesno fajnym  chyba ze sie jest krotko oszczyzonym idiota ze swastyka wytutuowana na ramieniu z pomyslami tak samo krotkimi jak wlosy.. Oprocz proby obrazenia swojego rozmowcy albo wrecz mniejszosci seksualnej to czemu ma to sluzyc ?

Zwykłe wyładowanie frustracji, najlepiej ignorować.

Pudło. Żadna frustracja, tylko moja opinia o oprogramowaniu firmy Apple. Opinia wzięta tylko i wyłącznie z obserwacji użytkowników tego sprzętu. I nie mówię tu o profesjonalistach grafikach czy dźwiękowcach. Wyrazem frustracji jest raczej wybitnie inteligentna teza "Zresztą Android nigdy poprawnie nie działa."

Edited by Guest

@raulendymionAlbo nie przeczytales albo nie zrozumiales albo robisz to specjalnie. Mozesz krytykowac system, nikt ci tego nie zabrania tylko dlaczegp przy okazji stosujesz obraliwy zwrot ? Gay to nie przedmiot ani idea tylko osoba a uzyty w tym kontekscie jest to obrazliwe. to tak jak bym stosowal zwrot PolaczekiOS w stosunku do systemu ktory uwazam za wadliwy, mialbys prawo czuc sie obrazany ?

19 minut temu, raulendymion napisał:

Pudło. Żadna frustracja, tylko moja opinia o oprogramowaniu firmy Apple. Opinia wzięta tylko i wyłącznie z obserwacji użytkowników tego sprzętu. I nie mówię tu o profesjonalistach grafikach czy dźwiękowcach. Wyrazem frustracji jest raczej wybitnie inteligentna teza "Zresztą Android nigdy poprawnie nie działa."

Czyli przykładowo używam urządzenia firmy Apple, obserwujesz mnie i stwierdzasz, że jestem "gejOS"? Czyli, że ja jestem "gejem" czy urządzenie jest "gejowskie"?