Jump to content

Kabel XLR 4-pin do Sennheiser HD650 z Aune S6


Guest jacmiszcz92
 Share

Recommended Posts

Guest jacmiszcz92

Witam

Zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o podanie propozycji kabli XLR 4-pin o długości 3-3,5m łączących Sennheiser HD650 z Aune S6. Wiem, że ceny są kosmiczne, ale może uda Wam się znaleźć coś sensownego w znośnej cenie.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi

Edited by jacmiszcz92
Link to comment
Share on other sites

Kiedyś mocno analizowałem temat dla samego siebie i... przyznam że nie znalazłem żadnej wiążącej konkluzji. Są ludzie którzy twierdzą że jest wtedy jeszcze trochę lepiej, ale większość twierdzi, że to po prostu jeden ze sposobów podłączenia i nie będzie specjalnej różnicy z XLR-4pin, a jedynie drożej. Plus takiego kabla nie użyje Pan z S6, a dopiero z S7, który nie jest DACiem przypomnę. Czyli zrobiłby Pan kabel drożej i aby go użyć musi Pan zwiększyć dwukrotnie budżet na S6+S7. Co prawda z S7 Aune gra jak dla mnie słyszalnie lepiej i całość jest wtedy natywnym systemem dedykowanym BAL, ale wolałbym, aby taka konfiguracja była u Pana podparta potrzebą większej mocy i lepszej jakości dźwięku, niż użyciem dwóch wtyków XLR zamiast jednego :).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam,

Borykam się z podobnym problemem co do alternatywnej wersji kabla XLR4 dla HD 650. Całkiem niedawno znalazłem producenta (wymienionego tutaj) OIDIO SOUND, made in UK. Zagryzka polega na tym, że zamierzam zaryzykować i skorzystać z ich oferty w ogóle nie znając jakości asortymentu. Czy ktoś może napisać coś więcej na temat jakości kabli (jakość audio, zakłócenia, szumy etcetera) od ww. producenta?

Pozdrawiam i dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...