Jump to content

Superlux HD330 lub ISK HD9999 lub Encore Rockmaster POMOCY !

Adrian4828
 Share

Recommended Posts

Witam. Obecnie posiadam na głowie superluxy HD330 i jestem z nich mega zadowolony lecz kończą powoli swój żywot. 

I tu pytanie jakie słuchawki polecacie do 300zł które służą głównie do słuchania muzyki  boje się że wydam 300 zł a będą grały jak superluxy albo i gorzej.

Dla porównania brat posiada HyperX Cloudy i powiem szczerze że jak dla mnie nie mają polotu do superlux ale to tylko moja opinia 

A wy jakie polecacie: :) Dodam że zależy mi na dość dobrym basie :)

Co powiecie o ISK HD9999 lub  Encore Rockmaster OE czy lepiej pozostać przy superlux i kupić to samo :D

Pozdrawiam i dzięki za pomoc :)

Edited by Adrian4828

Guest MichalW

POMOCY!

Nie chce mi się czytać wątku, więc wkleję parę linków.

https://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-nauszne-muzyczne-i-dla-graczy/

https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-encore-rockmaster-oe/

https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-isk-hd9999/

Co do rokmasterów jest promocja:

Audycja zawierała lokowanie produktu.

Pozdrawiam

6 minut temu, Adrian4828 napisał:

No nie do końca Cloudy też mają dobre opinie a w praktyce jak założyłem to bez podejścia do superlux hd330 :D

Nie każdy kto ma/miał/korzystał z HD330, korzystał równolegle z Cloud'ów. :) Tutaj punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, tudzież osłuchania się z różnymi modelami.

Ile par uszu, tyle preferencji. :D

Nie wiem. Zresztą jeszcze parę postów wyżej stwierdził Pan:

1 godzinę temu, Adrian4828 napisał:

bardziej mi chodziło o opinie użytkowników jak to w praktyce wygląda

więc jak mniemam moje zdanie, wyrażone przede wszystkim w formie recenzji, nie ma tu ani znaczenia, ani zastosowania. Jeśli wątek został pierwotnie skierowany do użytkowników, należy do nich kierować wszelkie dalsze pytania.

19 godzin temu, Adrian4828 napisał:

Witam. Obecnie posiadam na głowie superluxy HD330 i jestem z nich mega zadowolony lecz kończą powoli swój żywot. 

I tu pytanie jakie słuchawki polecacie do 300zł które służą głównie do słuchania muzyki  boje się że wydam 300 zł a będą grały jak superluxy albo i gorzej.

Dla porównania brat posiada HyperX Cloudy i powiem szczerze że jak dla mnie nie mają polotu do superlux ale to tylko moja opinia 

A wy jakie polecacie: :) Dodam że zależy mi na dość dobrym basie :)

Co powiecie o ISK HD9999 lub  Encore Rockmaster OE czy lepiej pozostać przy superlux i kupić to samo :D

Pozdrawiam i dzięki za pomoc :)

Moim zdaniem najlepiej kupić ten sam model, którego używa się obecnie.