Jump to content

Słuchawki wokółuszne + USB DAC/AMP do 2000zł.


plubart
 Share

Recommended Posts

Cześć, witam wszystkich serdecznie :) Jest to mój pierwszy post na forum. 

Sprzęt do użytku domowego, słuchawki raczej zamknięte ale nie jest to warunek bezwzględnie konieczny. DAC ma działać bez problemu z iOS, Androidem i ew Windowsem + Tidal HiFi. Na chwilę obecną skłaniam się ku Audioquest Nightowl + Dragonfly Red. Słuchałem na Redzie Nighthawków i były nieco zbyt ciemne jak na mój gust. Jednak z recenzji Pana Jakuba wynika że NO są od nich jaśniejsze i myślę że to razem z DFR byłoby już akceptowalne. 

Słucham głównie wszelkiej maści house'u, ambientu, acid jazzu, smooth jazzu, trip hopu. Oczekuje brzmienia nastawionego na przyjemność odbioru, nie analitycznego, jednak o przyzwoitej detaliczności. Ze względu na rodzaj muzyki jakiej słucham raczej ciepłego. 

Nie mam możliwości przesłuchania polecanych tu Sennheiserów HD 600 i HD 650 i interesuje mnie zwłaszcza ich porównanie z słuchawkami Audioquesta. 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź, jednak wolałbym pozostać przy konwencji słuchawek przewodowych. Muszę zawęzić jednak poszukiwania do słuchawek zamkniętych, zatem Sennki odpadaja. Czy jest jeszcze coś na kablu oprócz Nightowli wartego uwagi w założonym budżecie? Jutro może uda mi się je przesłuchać i nie wykluczam zakupu więc jak ktoś jeszcze zna jakąś sensowną alternatywę niech się nią podzieli;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...