Jump to content

Superlux HD669 czy HMC631


(nie tylko)gracz
 Share

Recommended Posts

Witam,

http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-superlux-hd669/
http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-superlux-hmc631/

Subiektywne odczucia, ale z obszernym wyjaśnieniem. Niestety to Pan, jako przyszły użytkownik, musi podjąć decyzję, a nie zrzucać obowiązek jej podjęcia na innych :). Ze swojej strony mogę powiedzieć tylko tyle, że HMC są ciemniejsze i bezpieczniejsze od 669 w sekcji sopranowej, skoro już Pan o tym wspomniał.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedz.

Naturalnie wcześniej dużo czytałem Wasze recenzje - tych słuchawek i nie tylko, ale jako że nie mam możliwości wzięcia do ręki obu i sprawdzenia poprosiłem (przerzuciłem obowiązek ;-) ) o podpowiedz osobę, która taką możliwość miała.

Wiem, że nie ma właściwej odpowiedzi na takie pytanie (każdy słyszy inaczej), ale skoro Pan ma pojęcie o obu, ja o żadnych to zastosuję się w ciemno.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Więc skoro jest jak Pan pisze problem z sopranem, zdecydowałbym się subiektywnie na HMC631. Alternatywą są jeszcze Encore Rockmaster OE, bardzo często polecane w wielu wątkach na forum, cieplejsze od HMC i mniej względem nich wyrównane, ale wygodniejsze i bardziej przestrzenne.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Taka wielkość jak średnica 1 płatka kosmetycznego. Przykrywasz tylko przetwornik, a w zasadzie to tylko te dziurki w jego metalowej osłonie. Z tego co pamiętam to jak zdejmiesz pady to jest tam taka cienka gąbka a dopiero pod nią metalowa osłona przetwornika. Po prostu połóż płatek na środku tej gąbki i załóż pad. Ewentualnie możesz zabezpieczyć płatek przed przesuwaniem kawałkiem taśmy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...