Jump to content

Fenda R50 vs R30BT


Recommended Posts

Witam,

Czy ktoś testował Fendy R50 vs R30BT?

Chodzi o to, że właśnie kupiłem model R50 za 289 zł i nie chcę żałować. Do tego TV co mam mi wystarczy taka cena. (Proszę nie pisać: dołóż stary 500 zł to pogadamy).

Zresztą zakup już dokonany (dostawa najprawdopodobniej w przyszły poniedziałek - jak znajdą się chętni to opiszę jak grają).

Czy powinienem zrezygnować z zakupu i wziąć ten model z BT. Powiem szczerze, że BT by się przydało, ale jakoś z tą funkcją tyłka by mi nie urwało. W TV mam również strumieniowanie przez sieć WiFi.

Chciałbym się po prostu upewnić, że robię dobry zakup, bo w sieci nie ma dużo informacji o tym modelu. To właściwie zakup na wpół ciemno.

Edited by DamianR01
Link to comment
Share on other sites

Guest MichalW

Jeśli zakup był dokonany przez Internet to jest możliwość zwrotu w ciągu 14 dni jakby co. Ja bym radził zobaczyć jak grają, i wtedy ocenić czy warto. No i dać im trochę pograć żeby doszły do siebie.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie jak wyżej - z zakupu dokonanego przez internet w razie czego można się wycofać, jedynie trzeba uważać na opakowanie, aby sklep w razie czego nie robił problemów. R50 niestety nie testowałem, ale jeśli grają przynajmniej tak dobrze jak R30BT, to byłbym raczej spokojny. Sam osobiście polecałbym jeszcze rozważyć w razie czego Edifiery R1700BT, ale tylko i wyłącznie, jeśli dźwięk Fend się jakkolwiek nie spodoba i preferencje będą wskazywały na zestaw grający V-ką i położony poniżej osi uszu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam za wypowiedzi. Jeśli jeszcze jest ktoś chętny do pomocy, to zapraszam ?

Zakupu dokonuję czysto budżetowego. Zdecydowałem się na Fendy ze względu na opinie w sieci.

Żałować będę tylko pilota do obsługi poza tym chyba grają więcej basu niż R30BT, mam nadzieję, że nie ucierpią tylko na pozostałych tonach. Niestety nie chce mi się bawić w odsyłanie towaru.

Myślę, że po przesiadce z TV "pierdziawek" spodobają się mnie (i rodzinie oczywiście).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witam,

Niestety sprzedawca, który miał mi sprzedać Fendy R50 twierdzi, że zostały uszkodzone i chce mi właśnie wcisnąć te T-30X.

Być może właśnie uchronisz mnie przed wielkim bublem bo mimo wszystko właśnie napisałem mu dlaczego decyduję się na R30BT bo tych R50 nie ma już nigdzie poza 1 ofertą w sieci za 400 zł.

Jak dotrą to opiszę jak potrafię to czy dobrze grają (grają dobrze, bo wiemy to już od Ciebie, dziękuję :-) ) no ale chciałbym też wyrazić swoją opinię.

Mam nadzieję tylko, że do poniedziałku nie dam sobie wcisnąć tego bubla. Niestety przez weekend nie pracują.

Pozdrawiam i z wyrazami szacunku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...