Jump to content

Fenda R50 vs R30BT

Recommended Posts

Witam,

Czy ktoś testował Fendy R50 vs R30BT?

Chodzi o to, że właśnie kupiłem model R50 za 289 zł i nie chcę żałować. Do tego TV co mam mi wystarczy taka cena. (Proszę nie pisać: dołóż stary 500 zł to pogadamy).

Zresztą zakup już dokonany (dostawa najprawdopodobniej w przyszły poniedziałek - jak znajdą się chętni to opiszę jak grają).

Czy powinienem zrezygnować z zakupu i wziąć ten model z BT. Powiem szczerze, że BT by się przydało, ale jakoś z tą funkcją tyłka by mi nie urwało. W TV mam również strumieniowanie przez sieć WiFi.

Chciałbym się po prostu upewnić, że robię dobry zakup, bo w sieci nie ma dużo informacji o tym modelu. To właściwie zakup na wpół ciemno.

Edited by DamianR01

Guest MichalW

Jeśli zakup był dokonany przez Internet to jest możliwość zwrotu w ciągu 14 dni jakby co. Ja bym radził zobaczyć jak grają, i wtedy ocenić czy warto. No i dać im trochę pograć żeby doszły do siebie.

Dokładnie jak wyżej - z zakupu dokonanego przez internet w razie czego można się wycofać, jedynie trzeba uważać na opakowanie, aby sklep w razie czego nie robił problemów. R50 niestety nie testowałem, ale jeśli grają przynajmniej tak dobrze jak R30BT, to byłbym raczej spokojny. Sam osobiście polecałbym jeszcze rozważyć w razie czego Edifiery R1700BT, ale tylko i wyłącznie, jeśli dźwięk Fend się jakkolwiek nie spodoba i preferencje będą wskazywały na zestaw grający V-ką i położony poniżej osi uszu.

• Thanks 1

Dziękuję Wam za wypowiedzi. Jeśli jeszcze jest ktoś chętny do pomocy, to zapraszam ?

Zakupu dokonuję czysto budżetowego. Zdecydowałem się na Fendy ze względu na opinie w sieci.

Żałować będę tylko pilota do obsługi poza tym chyba grają więcej basu niż R30BT, mam nadzieję, że nie ucierpią tylko na pozostałych tonach. Niestety nie chce mi się bawić w odsyłanie towaru.

Myślę, że po przesiadce z TV "pierdziawek" spodobają się mnie (i rodzinie oczywiście).

• Like 1

Witam,

Niestety sprzedawca, który miał mi sprzedać Fendy R50 twierdzi, że zostały uszkodzone i chce mi właśnie wcisnąć te T-30X.

Być może właśnie uchronisz mnie przed wielkim bublem bo mimo wszystko właśnie napisałem mu dlaczego decyduję się na R30BT bo tych R50 nie ma już nigdzie poza 1 ofertą w sieci za 400 zł.

Jak dotrą to opiszę jak potrafię to czy dobrze grają (grają dobrze, bo wiemy to już od Ciebie, dziękuję :-) ) no ale chciałbym też wyrazić swoją opinię.

Mam nadzieję tylko, że do poniedziałku nie dam sobie wcisnąć tego bubla. Niestety przez weekend nie pracują.

Pozdrawiam i z wyrazami szacunku.