Jump to content

Noontec zoro hd II vs AKG y55


lordix
 Share

Recommended Posts

Cześć,

na innym forum nie udało mi się uzyskać odpowiedzi, może tu będę miał więcej szczęścia:)

mam pytanie które słuchawki będą lepsze, albo jakie macie opinie nt powyższych modeli?

 

Używane będą z Samsung note 3 (ew komputer), spotify utwory w najwyższej udostępnionej jakości. Słucham pełnego przekroju muzyki, nie przywiązuję się do jednego gatunku, jednak najczęściej będzie to lżejszy metal typu Sabaton/Blind Guardian, Soundtracki typu Gladiator, do tego cała reszta.. no może po za hardstyle, techno czy disco polo:D 

 

Dotychczas z portable miałem akg k518dj i k619dj oba grały fajnie, jednak k619 były wg mnie dużo wygodniejsze. Niestety w pierwszych po 2ch latach poszedł kabel, po naprawie (recablingu), po jakimś czasie wysłużył się jack.. w k619 poszedł pałąk i tak oto dojrzałem do następnego zakupu.  

 

Główne pytanie (po za tym które fajniej grają:), to jak z jakością ich wykonania? nie chciałbym, żeby słuchawki ciągle były w serwisie, albo żeby padły po 2ch latach i 1 dniu...

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Być może nie udało się uzyskać odpowiedzi ze względu na charakter zapytania? Musi Pan zdefiniować bowiem co to znaczy "lepsze", "fajne". To bardzo ogólnikowe określenia, także bez określenia się dokładnie co do gustu trudno będzie cokolwiek precyzyjnego w temacie powiedzieć. Na tą chwilę jest możliwa jedynie przybliżona dedukcja patrząc po gatunkach i posiadanych słuchawkach.

Y55 z tego co wiem są modelem dosyć basowym, więc mogą pasować do oczekiwań. Recenzję Zoro HD II z kolei znajdzie Pan na blogu, więc opinię o nich z mojej strony ma Pan w zasadzie dostępną od ręki. Nie narzekałem specjalnie na ich jakość wykonania w trakcie testów, choć wiadomo że słuchawki rozciągane niemal na płasko w końcu pękną, bez względu na cenę. Pomijając już trwałość własną danego modelu, są słuchawki potrafiące pracować u kogoś bezawaryjnie latami, a sprzedane drugiej osobie nie wytrzymują tygodnia.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...