Jump to content

AIM SC8000 wzmacniacz słuchawkowy


Recommended Posts

Posiadam kartę dźwiękową AIM SC8000 do której mam podłączone słuchawki  DT990 Pro. Chodzi mi jednak po głowie kupno oddzielnego wzmacniacza słuchawkowego w stylu O2 lub Zenka. Czy ma to jakikolwiek sens, czy wzmacniacz tej karty jest porównywalny dźwiękowo do wymienionych konstrukcji? Nie mam możliwości podłączenia AIM SC808, jedno gniazdo PCI-E x1 zasłania radiator procesora, a gniazdo PCI-E x4 i drugie PCI-E x1 radiator karty graficznej. 

Link to comment
Share on other sites

Od dłuższego czasu nie rekomenduję wzmacniaczy DIY ze względów zarówno bezpieczeństwa, jak i serwisowych, toteż niestety nie wypowiem się w tym względzie. Jednakże SC8000 ma na pokładzie całkiem mocny wzmacniacz słuchawkowy i moim zdaniem nie byłoby specjalnego sensu zmian póki nie obejmowałyby również źródła. 

SC808 nadal może Pan zamontować w komputerze - wystarczy zastosować elastyczny riser do PCIe. Znajdzie Pan takowe na Allegro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...