Jump to content

Polecanka kebabowni


Tux
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry!

Dziwne, że wyszukiwarka nie znalazła mi słowa kebab :D .

A zatem: czy i gdzie możecie polecić dobre kebabownie?

Ja w Ostrołęce najczęściej wpadam do Egiptu: mają tam różne porcje w dobrych cenach, dużo mięsa i fajne sosy. Czasem też Mr Chicken (Ostrołęka, Łomża): mięso przygotowane z normalnego kurczaka a nie wielkiego wałka; za 16 zł jest tak duża porcja, że trzeba być naprawdę bardzo głodnym, żeby to zjeść.

W Warszawie na gdańskim jeszcze się nie zawiodłem. Może tyłka nie urywa, ale nie pamiętam kiedy mieli coś nieświeże czy spieczone. Niestety fajny posterunek Bajka przy ul marynarskiej od pewnego czasu nieczynny a buda przy suwaku się spaliła. Z tych, co regularnie odwiedzałem, na razie tyle. Odwiedzone jednorazowo ciężko polecić z czystym sumieniem.

Link to comment
Share on other sites

@vonBaron Jeśli już pokarm wojowniczych żółwi ninja, to w Warszawie pub Żaczek przy wydziale inżynierii materiałowej Politechniki Warszawskiej - jedna z najlepszych pizz jakie miałem okazje jeść.  W Ostrołęce zajadamy się stopiątką ze... stopiątki.

Bardzo zapadła mi w pamięć wizyta w pizzerii przy ul. browarnej w Łomży. Za wiele nie wskazywało na to, że tam taki lokal jest. A był, i to jaki! Prowadziła go sympatyczna starsza kobieta, wystrój klimatyczny (trochę jak za PRLu). Keczup, jakiego tam używano, to głównie Słodka Ania i Krzepki Radek. Pizza wyśmienita. Jeszcze wspomiana kobieta zagadała, pytała czy smakuje, czy czegoś trzeba. Normalnie aż żal wychodzić.

Edited by Tux
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...