Jump to content

[ROZWIĄZANE] Jaki wybrać dac/amp dla AKG K712 Pro do gier i muzyki?

Recommended Posts

Witam, proszę o pomoc w wyborze DAC/AMP do słuchawek AKG K712 Pro. DACa chce podłączyć optykiem do PS4, a do laptopa przez USB i swobodnie się przez te urządzenia przełączać. Jeśli chodzi o muzykę, słucham głównie elektroniki (uplifting trance, progressive trance, czasem cos bardziej spokojnego i melodyjnego typu chillstep). W przypadku gier, w zasadzie gram we wszystko, więc kluczowe byłoby gdyby sprzęt dawał duzą scenę i przestrzenność (gry FPS) i miał lekki i przyjemny bass.

Póki co zastanawiam się najbardziej nad Aune X1S, ale myśle też nad SMSL M3. Również proszę o jakieś alternatywy.

Ogólnie nie chce przekroczyć kwoty 1000zł. X1S wg. opinii użytkowników dobrze się zgrywają z tymi słuchawkami, więc biore je wyjątkowo pod uwagę, mimo nieco wyższej ceny.

Jeżeli możesz sobie pozwolić sobie na Aune X1s to kupuj ten sprzęt, bo wiem po sobie, że kupienie czegoś w stylu SMSL M3 pozostawi niedosyt i wkrótce będziesz szukał czegoś lepszego, a wtedy sumarycznie zapłacisz więcej, bo stracisz na odsprzedaży pierwszego urządzenia. Ogólnie brzmienie Aune jest dość neutralne, ale scena jest jak najbardziej w porządku. Do tego dochodzi świetna funkcjonalność i dobre wykonanie.

• 2 weeks later...

No i spróbowałem tak jak mi Panowie doradziliście, kupiłem go i nie żałuje. Dźwięk zgodny z moimi oczekiwaniami, solidne wykonanie i duża funkcjonalność dała mi do zrozumienia, że kupno akurat tego DACa było dobrą decyzją. Dziękuje za pomoc.

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

• Create New...