Jump to content

Bluedio F2 Problem z głośnością


C4ndi
 Share

Recommended Posts

Witam !

Wczoraj zkaupiłem Bluedio F2 i od razu po podłączeniu do telefonu wystąpił problem, mianowicie używając regulacji głośności na słuchawce, dźwięk wycisza się zera, a po naciśnięciu przycisku zwiększenia głośności słuchawki pikają (beep). Problem testowany na dwóch telefonach, w obu (nie)działa tak samo. Moje pytania brzmią: Wadliwa sztuka czy wystarczy restart który nie wiem jak zrobić.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Hej, właśnie kupiłem te słuchawki i mam identyczny problem, czyli po tym jak naciskam na volume + powinno nastąpić zwiększenie głośności, lecz następuje jej zmniejszenie. Czyli volume + ścisza muzykę i robi to też volume -. To pikanie o którym mówisz pojawia się gdy nie da się już bardziej ściszyć. Wydaję mi się, że to wada fabryczna. Sam nie wiem co z tym zrobić, bo w sumie i tak przyzwyczaiłem się do tego by operować głośnością z poziomu telefonu, ale wykluczenie dwóch funkcji jak podgłośnienie i następna piosenka mogło by się czasami przydawać, zamiast wyciągać telefon z kieszeni. Albo je zwrócę do sklepu morele, gdzie je kupiłem albo zatrzymam i przyzwyczaję się. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...