Jump to content

[ROZWIĄZANE] Pomoc w wyborze karty dźwiękowej

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów !!!!

Na wstępie zaznaczę że dosyć dużo czytałem nt. kart muzycznych oraz słuchawek i mniej więcej  mam swoich faworytów.  Chciałbym najpierw kupić kartę dźwiękową  do PC , słuchawki jakie w tej chwili mam to Hyperx cloud stinger  , ale w najbliższej przyszłości mam zamiar zamienić je na coś lepszego  typu BEYERDYNAMIC DT770 PRO.

Ogólnie w 80 % komputer służy Mi do gier typu CS:GO reszta to Filmy ,  chciałbym prosić was o pomoc w wyborze faworyta 

ASUS Xonar DX

Creative Sound Blaster Z

Asus Xonar AE

W tym przydziale cenowym nie znalazłem nic innego bardziej interesującego , no może ewentualnie coś na usb , ale to chyba będzie gorsza jakość dźwięku w grach.  Jeszcze  się zastanawiam nad dopłaceniem do nowego Creative Sound BlasterX AE-5 ale czy on jest wart tych pieniędzy. ??

Grałem w CS:GO na Xonarze DX i byłem bardzo zadowolony z dźwięku. Równo pół roku do superma bez żadnego wcześniejszego kontaktu z żadnym z  CSów.. powiedzmy że dzwiek/ pozycjonowanie dawało konkretną przewagę nad innymi gdzies do LEM,a :) dodam że innych z wymienionych kart nie słyszałem, może są lepsze może gorsze.. Jak miałbym znowu skladac kompa to bralbym DX'a ponownie :)

A tak btw do karty to na - Reloop SHP-1 gralem. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

• Create New...